emre_sanli

İsim
: Emre Ş.
Kayıt Tarihi
: 10 Aralık 2018
Son Giriş
: 4 yıl


Hakkımda

2016 yılında İstanbul Üniversitesinden Mezun olduğumdan beri yaratıcı yazarlık ile profesyonel olarak ilgileniyorum. Bir polisiye roman yayınladım, iki ayrı tarih romanının içerik editörlüğü, ve redaksiyonu ile ilgilendim. Aktif akademik hayatıma Sosyoloji üzerinden devam ettiğim için, bilimsel içeriklerin formatı, tez makale yazımı, gibi konularda bilgi sahibiyim. Ayrıca, Sosyal bilimler, felsefe, sanat tarihi, dinler bilimi, hakkında araştırma yazılarının oluşturulması konusunda yeterli tecrübeye sahibim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Ben, hızlı ve geniş kaynakların taraması üzerinden;

Aktif Uluslararası Politika, Felsefe, Sosyoloji, Sosyal-Psikoloji, Dinler tarihi, Ekonomi, Zihinbilim, Fütürizm, teknoloji, hakkında, istenilen üslupla ve yazım tarzıyla içerik üretebilirim.

Ayrıca, ürün tanıtım içeriği, kişisel mektup, davetiye yazılarınızı, edebi vuruculuğa ve  ticari kaygılarınıza vurgu yaparak oluşturabilirim. 

Senaryo ve Roman yazarları için, Prodüksiyon ve Yayınevlerinin dikkatini çekecek tarzda pazarlama mantığına uygun,  sinopsis ve dosya tanıtım yazıları üretebilirim.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Ürün Yorumu
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.