emjrkan

İsim
: Emirkan K.
Kayıt Tarihi
: 8 Aralık 2020
Son Giriş
: 11 ay


Hakkımda

2018 yılında yazı yazma işi ile tanıştığım zaman kendimi insanlara anlatma düşüncesini pek sevmiştim. Kendimi ve yaşantımı anlatarak başladığım bu süreç içerisinde dergicilik ve içerik yazarlığının yanı sıra öykü, şiir ve roman yazarlığı da yapmış bulundum. Zaman geçtikçe daha fazla sevmeye başladım bu işi. Bunca deneyimim sonrasında içerik yazarlığından denemelere, makalelerden öykülere kadar bütün konularda kendime güvenimi sağladım. Umarım yazılarımla sizlere de güven sağlar ve birlikte işlere imza atarız.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Yaklaşık 3 yıldır yazarlık deneyimimin bulunuyor. Yazarlığı kişisel olarak benimseyişimin yanı sıra kendimi bu alanda sürekli olarak geliştirmeye devam ettiğimi ve çeşitli dergilerde, haber sitelerinde ve bloglarda yazarlık yaptığımı sizlere söyleyebilirim. 

Araştırmacı bir ruha sahip olduğumdan dolayı hazırladığım içeriklerimde çokça kaynaktan bilgi ve görüş alarak, konu fark etmeksizin oluşturduğum içeriklerimi özgün bir şekilde sizlere sunmaktayım.

Sizlerden aldığım konuya göre anahtar kelimelerimi, bir program aracılığıyla uygun bir şekilde belirliyor ve SEO'ya da uygun olacak şekilde içeriklerimi oluşturmaktayım. 

 

 

 

 

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Liste İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (2)

anil_cagliyan
10 Ocak 2021 00:47 tarihinde gönderildi.

kısa sürede teslim etti teşekkürler

anil_cagliyan
16 Aralık 2020 20:37 tarihinde gönderildi.

başarılı bir yazar. Teşekkürler