emineisik

İsim
: Emine I.
Kayıt Tarihi
: 14 Temmuz 2020
Son Giriş
: 4 ay


Hakkımda

Şu anda Hacettepe Üniversitesi'nde yüksek lisans yapmaktayım. Farklı konularda araştırma ve okumalar yapmayı ve yazı yazmayı seviyorum. Yazılarımda güvenilir kaynaklara ulaşırım ve bu konuya gereken önemi gösteriririm. Kaynak taramasını konuya en uygun şekilde araştırırım. Araştırdığım konunun terimlerine uygun ve herkes tarafından anlaşılır ifadeler kullanmaya özen gösteririm. Faydalandığım yabancı kaynaklardaki bilgileri çevirerek en uygun şekilde kullanırım.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Şu anda Hacettepe Üniversitesi'nde yüksek lisans yapmaktayım. Farklı konularda araştırma ve okumalar yapmayı ve yazı yazmayı seviyorum.  Yazılarımda güvenilir kaynaklara ulaşırım ve bu konuya gereken önemi gösteriririm. Kaynak taramasını konuya en uygun şekilde araştırırım. Araştırdığım konunun terimlerine uygun ve herkes tarafından anlaşılır ifadeler kullanmaya özen gösteririm.  Faydalandığım yabancı kaynaklardaki bilgileri çevirerek en uygun şekilde kullanırım.

Sosyal medya hesabı içeriği oluşturabilir ve yönetebilirim. İçerik Editörlüğü, Senaryo Yazarlığı, Wordpress Eğitimi ve Yaratıcı Drama Eğitimi konularında sertifikam bulunmaktadır. 

İçerik editörlüğü konusunda deneyimliyim. Bilimsel etiğe uygun akademik yazılar yazabilirim. C#, HTML, CSS dillerine aşinayım. Bunun dışında İngilizce ve başlangıç seviyesinde Farsça ve Rusça biliyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.