• Giriş
  • Kayıt Ol

emel_m

İsim
: Emel M.
Kayıt Tarihi
: 21 Ocak 2024
Son Giriş
: 3 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Merhaba aktif olarak makale, blog veya web içeriği yazarlığı yapmaktayım.Dilbilgisi, imla vb.konularına özen gösterip tüm projelerimde işbirliği ve müşteri taleplerine önem vermekteyim. İçerikleri; tanıtım yazıları, dijital reklam yazıları, gezi yazıları gibi birçok alanda araştırmaya dayalı makaleler hazırlıyorum. Ayrıca yaratıcı yazılar, teknik yazılar vb Türkçe’den İngilizce’ye çevirileri konusunda tecrübe sahibiyim. İçeriklerimin tamamı özgündür..İşimi her zaman titizlikle yapan, zamanında teslim eden, görev bilinci yerinde olarak müşterilerin beklentilerini karşılamaya çalışmaktayım.


Türkçe Makale Siparişi: 8.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 14.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstenilen uzunlukta SEO uyumlu içerikler hazırlamaktayım.
Sipariş sürecinde iletişim geçilip konu hakkında detaylı bilgi verilip ve istenilen kelime sayısı söylendiği taktirde kategori konusunda kısıtlama olmadan çalışabilirim.
Çalışılması istenilen konu ile alakalı gerekli kaynaklar araştırılıp, özgün içerikler oluşturuyorum. Yazı bittikten sonra gerekli düzeltmeler yapılıp, özgünlük kontrollerinden geçirip müşteriye teslim teslimini gerçekleştiriyorum. İçerik teslimatı yapıldıktan sonra revize taleplerine de dikkat ediyorum.
Teslim süreleri kelime sayısı ve işin yoğunluğuna göre değişmektedir. Belirtilen işin termin süresine dikkat ederek çalışmaktayım.
Profesyonel içerikleri, tanıtım yazıları, dijital reklam yazıları, gezi yazıları gibi birçok alanda araştırmaya dayalı SEO uyumlu makaleler hazırlıyorum.
Her çalışmayı ayrı değerlendirip ücretlendirmeyi o şekilde düzenliyorum. Çalışmanın yoğunluğu ve içeriğin detayı baz alınarak ücret teklifi veriyorum. Kelime sayısı arttıkça ücretlendirme de ona göre artıyor.
Sipariş vermeden önce iletişime geçip sormak istediklerinizi ve müsaitlik durumu sormak için özel mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net