• Giriş
  • Kayıt Ol

elmasdelmasd

İsim
: Değirmenci
Kayıt Tarihi
: 2 Haziran 2021
Son Giriş
: 3 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Yazmayı ve okumayı seven biri olarak yaratıcı ve özgün içeriklerimle başarılı olduğumu düşünüyorum. Talepleriniz doğrultusunda kapsamlı ve beklentilerinizi karşılayacak içerikler yaratacağıma inanıyorum. Kendimi keşfettiğim andan beridir daha iyisi olmak için çalışmaktayım. Ilgi alanlarım haricinde farklı konulara da açık biri olarak araştırmayı seviyorum.Sizler için istenilen konularda özgün ve yaratıcı içerikler uretecigime inanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 İhtiyaç ve beklentilerinize yönelik verilen konularda kapsamlı araştırmalar doğrultusunda en iyi ve yaratıcı içerikleri üretebileceğimi düşünüyorum.Talepleriniz açık bir şekilde verildiği takdirde sizlere daha yararlı olacabileceğime inanıyorum.Çalışmalarımda cümlelerin açık ve anlaşılır olmasına ekstra dikkat ediyorum.Farklı talepler olursa da uygun şekilde yazılarımda uyumu sağlayabileceğimi düşünüyorum. 

Çalışmalarım disiplinli ve belirli kurallara göre yazılmış olacağından cümleler arası  anlam bütünlüğü sağlanmış olacaktır.Sizlerde çalışmalarımın titizlikle hazırlanmasından ve disiplinimden emin olabilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
CV - Önyazı
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net