• Giriş
  • Kayıt Ol

elitmakale

İsim
: Meltem H.
Kayıt Tarihi
: 24 Ocak 2018
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

15 yıldır içerik pazarlama ve içerik analizi alanlarında çalışmalar yapıyorum. Arama metrikleri, trend aramalar, anahtar kelime analiz araçları hakkında deneyime sahibim. 1 içerik ile 40-50 bin ziyaretçi aldığım referanslarım mevcuttur. Search console metrikleri yorumlama, sıfırdan içerikle ziyaretçi artışı konusunda başarılıyım. Tecrübelerimi sizin içeriklerinize ve sitenize yeni ziyaretçiler kazandırarak yansıtmak isterim.


"elitmakale" Örnek İçerikleri

  • Örnek Makale - Polis Nasıl Olunur

Müşteri Yorumları (3)

huseyin50
11 Haziran 2022 11:07 tarihinde gönderildi.

Güzel bir makale yazılmış. Teşekkürler...

bgmlvnt
26 Mayıs 2022 12:08 tarihinde gönderildi.

Ülkemizde daha fazla görmek istediğim yazar kalitesi. Bu zamana kadar ben gerçek bir içerik yazarı ile karşılaşmamışım dedirtti. Seo analiz araçlarını benden daha iyi kullanıyor. Hazırladığı içerik gerçekten parasının hakkını sonuna kadar veriyor. Yazılan içeriğin 1 haftada 50 farklı ziyaretçi getirdiğini görünce bundan sonra yerim burası dedim.

doguizm
26 Mayıs 2022 12:07 tarihinde gönderildi.

Arkadaş ile başta tereddütlerim olsa da çalışma gerçekleştirdim. Bir içerik yazarının SEO konusunda bu kadar deneyimli olacağını tahmin edemezdim. Bırakın içerik yazmayı sanki sanatın yaratıcılığı ve bilimi harmanlayarak bir hizmet sunuyor.

Whatsapp Destek - icerik.net