• Giriş
  • Kayıt Ol

elifpelincicek

İsim
: Pelin Ç.
Kayıt Tarihi
: 16 Mart 2021
Son Giriş
: 3 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

2016 yılında hobi olarak içerik üretmeye başladım. Endüstri mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. 21 yaşında olduğum için, interneti daha fazla kullanan yaşıtlarım ve genç nesil ile nasıl iletişime geçmem gerektiğini biliyorum. Özgün ve cesur bir şekilde düşüncelerimi belirtmekten hiçbir zaman kaçınmadım. Müzik, sanat, yabancı dizi sektörü ve güncel konular hakkında içerik üretmekten keyif alıyorum. İngilizce dizi ve film çevirileri yaptım. Makale çevirmelerini de kolaylıkla yapabilirim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Makale veya içerikteki isteklerinizi bana ilettiğiniz takdirde, içerikleriniz istediğiniz kalitede ve özgünlükte olacaktır. Genç olduğum için yeni nesille; interneti en çok kullanan kitle ile; iletişimde daha başarılı olduğumu düşünüyorum ve bu şekilde birlikte daha çok okunan içerikler elde edebiliriz. Bu kitlenin fazlalığı dolayısıyla yeni ve sürekli okuyucular elde edebiliriz.

Araştırmacı olduğum için yazılarım güvenilir kaynaklardır. Aynı zamanda yazıların kolay okunması adına yazım şeklim kolay okunabilir ve takip edilebilirliği yüksektir. Talep ettiğiniz şekilde içeriği düzenleyip çarpıcı ve etkili başlıklarla tamamlayıp size sunarım.

Sitenize yeni kitleler çekeceğime, okunurluğun artacağına eminim. Yeni bir ses olarak benimle çalışmanızı çok isterim. Beraber güzel bir çalışma süreci geçirmek dileğimle.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net