elifme

İsim
: Eli .
Kayıt Tarihi
: 19 Mayıs 2021
Son Giriş
: 5 ay


Hakkımda

Merhaba, ben ÇOMÜ İşletme bölümü mezunuyum. Üniversite öğrenimim sürecinde dijital pazarlamaya oldukça önem verip Google Adwords ve seo eğitimi aldım. Seo içerikleri için hep daha iyisini sağlamak için hala eğitimler almaya devam ediyorum. Wordpress ve Photoshop kullanımına da sahibim. Tüm bu bilgiler doğrultusunda içerikler üretip, web sayfalarının ve ürettiğim içeriklerin arama motoru aramalarında (özellikle Google aramaları) en üst sırada çıkmasını sağlamaktayım.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 Şipariş verirken lütfen;

·         - Konu başlığını ve alt başlıkları,

·         - Hangi konu içerik istediğinizi ve konu hakkında net bir bilgi paylaşımı,

·         - Varsa istediğiniz anahtar kelimeyi ya da bunu bana da bırakabilirsiniz,

·         - Anahtar kelimenin kaç defa kullanılmasını istediğinizi,

·         - Metnin toplamda kaç kelime olması gerektiğini,

·         - İçeriği ne zaman teslim almak istediğinizi belirtin.

* Tamamen müşteri odaklı çalışmaktayım. Bu sayede size tam da istediğiniz içeriği üreterek teslim ederim. Hazırlanan içerikte değiştirmek istediğiniz herhangi bir şey olduğunda sizden bir ek ücret almadan metin revizesi yapmaktayım.

* Her içerik için gerek yerli kaynaklardan gerekse de yabancı kaynaklardan konu araştırması yaparak metinleri yazıyorum. Müşterime sunacağım tüm metinlerin %100 özgün içerik garantisini vermekteyim. Benimle çalışacağınız süre boyunca asla kopya içerikle karşılaşmazsınız.

* Hazırladığım her içerikte yazım hatalarına, başlık seçimine ve SEO’ya uygun anahtar kelime seçimin oldukça önem veririm. Hata payını sıfıra indirerek hareket ederim.

* Kullandığım birçok program ile istediğiniz içeriğe en uygun anahtar kelimeleri analiz ederek, metin için en yüksek başarıyı sağlayacak kelimeleri kullanırım.

İçerikleri size teslim etmenden önce muhakkak Wordpress üzerinden kontrolünü sağlıyorum. Ki bu şekilde yazılarınız hem SEO’ya uygun olmuş oluyor hem de son okumayı yapmış oluyorum.

* Hiçbir zaman istediğiniz kelime sayısının altında hazırlanmış metinler teslim etmem. Benim için, sizin nasıl bir iş istediğiniz oldukça önemlidir.

* Çoğu aldığım siparişi vaktinden önce teslim ediyorum. Yalnızca toplu sipariş metinlerin aynı gün teslimini sağlayamıyorum

 * Wordpress platformu ve Yoast Seo eklentisini kullananlar için hangi odak anahtar kelimeyi kullanacağını içeriğin en başında belirtirim. Etiketleri belirtirim. Yoast Seo eklentisinin çoğu seo uyarısını yeşil olacak şekilde düzenlenirim. Okunabilirliği yeşil olacak şekilde düzenlerim. Size sadece benden bağımsız olan görsel ekleme, görsel alt metin ekleme, dahili ve harici bağlantı ekleme gibi kolay 4 ya da 5 adım kalır. Bazen faydalandığım kaynakların tamamını ya da bir kısmını içeriğin en üstünde sizlerle paylaşırım.

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.