eliffnur

İsim
: Elifnur U.
Kayıt Tarihi
: 24 Kasım 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Okumayı sevmek kadar okuduklarımızın üzerinde düşünmek, kafa yormak ve araştırma yapmak da güzeldir. En yararsız görülen bir bilgi bile yeterince irdelendikten sonra bambaşka kapılar açar.Bir çok farklı alana ilgi duymam ve derinlemesine araştırma yapmaktan keyif alıyor olmam artık bir noktada bunları kendime saklamamayı öğretti. Okumak ve öğrenmekten başka güzel bir şey var ise o da bunları paylaşmaktır.Sizlerle bunları paylaşmaktan keyif alacağım. Çünkü inanırım ki bilgi paylaştıkça çoğalır.


Fiyat Tarifesi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

stekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim.

Neden Ben?
Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz.

Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;
- Seo açısından sitenizi güçlü kılar.
- Yeni ziyaretçiler kazandırır.
- Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz.
- Sayada kalma sürenize olumlu etki eder.
-

Alışılmışın dışına çıkarsınız.

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.