elif_irem_erdemir

İsim
: Elif İ.
Kayıt Tarihi
: 16 Temmuz 2018
Son Giriş
: 4 hafta


Hakkımda

10 yaşında şiir ve okul dergisinde yazmam ile başlayan yazarlık ve editörlük yolculuğum üniversite yıllarında yarı profesyonel halini almış bulunuyor. 2015 Ocak ayından bu yana yazarlık yapmaktayım. Üç blog bir kitap ve ikisi basılı olmak üzere üç dergide yazarlık yaptım. Kendi blogumu da geçen yıl itibariyle açtım ve içerik üretmeye devam ediyorum. Özellikle alanım olan psikoloji ve eğitim üzerine yazmaktan keyif alsam da tanıtım yazıları gibi konularımın dışında da toplam 50ye yakın içerik ürettim. Ayrıca ekip yöneticisi ve birim editörü olarak çalışmalar yaptım. Yazılarımın büyük bir kısmı 20 bin ile 50 bin arasında okunmakla beraber 120 bin okuyucuya ulaşmış yazılarım da bulunmaktadır. İngilizce metinler de üretebilirim. İçerik.net sitesi üzerinden makale isteklerinizi bekliyor olacağım harika içerikler çıkartmak dileğiyle :))


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Web siteniz ya da bloğunuz için gereken makaleleri seo uyumlu, özgün ve yetkin bir şekilde üretebilirim. Bunun için bana istediğiniz konu ve uzunluğu detaylarıyla bildirmeniz önemlidir. Yazılarımı 3 yıllık yazarlık deneyimim doğrultusunda okuyucu açısından kolay okunur, dil bilgisi kurallarına uygun ve özgün bir biçimde hazırlamaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim.

Okuyucu kolaylığı nedir?

Okuyucu kolaylığı yazının uygun paragraf uzunlukları, anlaşılır bir dil ve cümle biçimi ile yazılarak konudan sapmadan detaylı bir biçimde yazılmasıdır. Yazılar bölümlendirilir ve bu alt başlıklar konu bütünlüğü içerisinde olmakla beraber biçimce de kolay ve anlaşılır olmaktadır.

Neden Ben?

Sahip olduğum deneyim ile istenilen içerikleri en iyi şekilde üreteceğime inanıyorum. Bugüne kadar yazılarım 120.000 okuyucuya ulaşmış ayrıca basılı ve çevrimiçi olarak da yayınlanmaktadır. Ayrıca bir süre yaptığım editörlük çalışmalarım ile web sitesinin ihtiyaç ve kullanımına da hâkimim. Hızlı, özgün ve akıcı çalışmam ile istediğiniz içerikleri hazırlayarak güzel bir çalışma içerisinde olacağız.

Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;

·         Seo açısından sitenizi güçlü kılar.

·         Yeni ziyaretçiler kazandırır.

·         Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz.

·         Sayada kalma sürenize olumlu etki eder.

·         Okuyucularınızın yazılarınızı anlaması ve çevreleri ile paylaşma sıkılığı artar.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Liste İçerik
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (19)

icerik.net
24 Kasım 2019 21:49 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

brknlpr
10 Eylül 2019 09:15 tarihinde gönderildi.

tesekkurler istenenden fazla kelime yazilmis

notace7
31 Ocak 2019 15:56 tarihinde gönderildi.

teşekkürler!

contentking
27 Ocak 2019 22:19 tarihinde gönderildi.

Gayet ustaca yazilmis, cok begendim.

muhammetelibol
5 Aralık 2018 16:27 tarihinde gönderildi.

teşekkür ederim