elif77

İsim
: Elif S.
Kayıt Tarihi
: 20 Nisan 2021
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

iyi bir kitap okuyucusuyum , kitap özeti, incelemesi yapabilirim. instagram platformunda bir bookstagram hesabım da var. ayrıca yaklaşık yirmi beş yıllık turizm emekçisiyim. Dört adet kedim var, evcil hayvanlar ve bakımları hakkında yeterli donanıma sahip olduğumu düşünüyorum. Hali hazırda yaşam koçluğu ve NLP eğitimi almaktayım , kişisel gelişim alanlarına oldukça büyük merakım var.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba,

Öncelikle oldukça iyi bir okur olduğumu belirtmek isterim ki bu da bana yıllar içinde kelimelere ve gramere hakim olma yetisi kazandırdı. Pandemi döneminde oldukça bol olan boş vakitlerimi çokça okuyarak geçirdim,hatta bu süreçte ,bir sosyal medya platformunda kitap özetlerini ve kişisel yorumlarımı paylaştığım bir kitap hesabım da var.  Ayrıca ,bir konu hakkında detaylı araştırma yaparak bilgi sahibi olmayı çok önemserim. Okumaya düşkün olduğum kadar yazmayı da severim.

Talep ettiğiniz konuyla ilgili net ve açıklayıcı bilgiler vermeniz benim de konuyla ilgili daha detaylı araştırma yaparak istekleriniz doğrultusunda sizler için daha verimli yazılar ortaya çıkarmamı kolaylaştıracaktır. 

Hali hazırda yaşam koçluğu eğitimi almaktayım ve kişisel gelişim ile ilgili tüm konulara son derece meraklıyım. 

öncelikli ilgi alanlarım edebiyat, evcil hayvanlar,kişisel gelişimdir.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.