elif63

İsim
: Elif S.
Kayıt Tarihi
: 10 Şubat 2021
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Yazma hevesim tuttuğum günlüklerle başladı. İlerleyen zamanlarda araştırmayı ve araştırdığım konularda yazmayı seven biri olarak yüksek lisans eğitimine devam ettim. Makale ve tez yazma deneyimine sahibim. Farklı alanlara duyduğum meraktan dolayı ikinci üniversite okumaya başladım. Ayrıca resim yapmayı, tiyatro ve film izlemeyi severim. Düzenli olarak takip ettiğim dergiler vardır. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim.

Neden Ben?
Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz.

Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;
- Yeni ziyaretçiler kazandırır.
- Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
İnceleme İçeriği
CV - Önyazı
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.