• Giriş
  • Kayıt Ol

elif25

İsim
: Elif D.
Kayıt Tarihi
: 14 Kasım 2020
Son Giriş
: 3 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Merhabalar. Çocukluğumdan beri kitap okumayı ve yazı yazmayı çok seviyorum. Bu tutkumu işe dönüştürmek adına son 6 aydır çeşitli freelancer sitelerinde çalıştım ve şimdi de içerik.net' e kayıt oldum. İngilizce biliyorum ve makalelerimi hem yabancı kaynakları tarayarak hem de Türkçe kaynakları taradıktan sonra %100 özgün içerikle yazıyorum. Genelde blog yazıları, ürün tanıtımları yazdım ama diğer alanlarda da yazılar yazabilirim.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Bu zamana kadar çeşitli freelancer platformlarında "High Gloss" mutfak dolapları tanıtımından, "Belirsiz Dönemlerinde Liderlik" gibi kariyer konulu içeriklere kadar yazı yazma fırsatı buldum. Her alanda ürün tanıtımı, blog yazısı, inceleme yazıları yazabilirim. Köşe yazıları, haber bültenleri, senaryo gibi daha önce deneyimlemediğim konularda da yazı yazmak çok isterim. Kitap okumayı, dizi izlemeyi ve bu konularda yorum-değerlendirme yazmayı çok seviyorum, eskiden bir blogum vardı ve oralara kitap yorumları, dizi&film incelemeri giriyordum.

İçeriklerimi araştırmanın ardından yazıyorum ve yüzde yüz özgün olmasına çok dikkat ediyorum. İngilizce hazırlık okudum ve yabancı kaynaklardan da faydalanabiliyorum daha önce yabancı dizi vs gibi çeviriler yaptım eğer talep olursa İngilizce-Türkçe çeviri veya İngilizce yazı da yazabilirim. Gerçekten çevirilerinizin makine değil insan çevirisi olacağına güvenebilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Email Bülteni

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net