ekremm

İsim
: Ekrem A.
Kayıt Tarihi
: 6 Mayıs 2019
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Merhabalar Anadolu üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunuyum.Özel bir şirkette Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı yapıyorum.Yazmak benim için bir his bir duygu oluşumu.Herhalde yazmasaydım çıldırırdım.İlk yazma alışkanlığımı gazete kupürlerinin kenarlarındaki boşluklara yazarak başladım.Yazmayı meraklı olduğumu keşfeden dedem asırlık daktilosunu bana hediye etti.Ve bu yolda devam etmemi sağladı. Okumayı çok sevdiğim için yazmak bana büyük zevk veriyor.Yanımda taşıdığım not kağıdım ve kalemlerim sayesin de her şey hakkında yazabiliyorum.Yazmayı bir iş olarak değil, keyif aldığım hobi olarak gördüğüm için yazıyorum.Buda beni özgün kılıyor.İnsanları yazdıklarınla mutlu edebiliyorsan o zaman sende mutlusundur.Benden istediğinizi mesaj yolu ile açık ve anlaşılır bir şekilde iletirseniz,beraber muazzam işler ve yazılar çıkartabiliriz.Teşekkürler.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Öncelikle dikkat edeceğim ilk durum site içeriğinizin özgün ve ilgi çekici olması.Ne kadar özgün ve ilgi çekici olursa ziyaretçilerinizde bu durumdan  bir okadar keyif ve zevk alacaktır.Başarmanın yarısı disiplinden geçer misyonunu benimseyen biri olarak bu çerçevede verilen işi en kısa sürede  eksiksiz ve tam zamanında teslim etme anlayışına sahip biriyim.

Seo alt yapısını tam yerinde kullnarak doğru ve etkili içerik hizmeti sunuyorum.Bu sayede yeni ziyaretciler elde ederken yazdığımız her içerik ile birlikte yeni dönüşümler elde ediyoruz.

Web sitesi içeriği,Tanıtım Yazısı ve blog içeriği başta olmak üzere diğer talepleriniz doğrultusunda da makale ihtiyaçlarınızı doğru ve hızlı şekilde size ulaştırma amacındayım.

Teşekkürler

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.