• Giriş
  • Kayıt Ol

ekremkerimc

İsim
: Ekrem K.
Kayıt Tarihi
: 5 Nisan 2020
Son Giriş
: 2 gün

Hazır Makalesi (3)


Hakkımda

İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi ve Yüksekokulu Spor Yöneticiliği (Antrenörlük- Çift anadal) mezunuyum. Marmara Üniversitesi Spor Yönetimi tezli yüksek lisans yapmaktayım. Şu an da özel bir banka genel müdürlüğü binası içerinde bulunan spor salonunda fitness eğitmenliği yapmaktayım. Bilgimin ve ilgimin olduğu alanlar arasında, fitness, pilates, wellness, sağlık, sağlıklı yaşam, beslenme ve diyet, spor branşları bulunmaktadır. Resmî kurumlardan alınan fitness, pilates eğitmenlik sertifikalarına sahibim. Aynı zamanda üniversitede futbol uzmanlık eğitimi almış olmam sebebiyle UEFA C Futbol Antrenörlük belgesine sahibim. Yazılarımda anlam bütünlüğüne çok önem veririm. Yazdığım yazıları tekrar tekrar okur, karşı tarafın alması gereken mesaja odaklı düzenlerim. Yazılarımı özgün bir biçimde yazmaktayım. Ayrıca sade ve anlaşılır bir dil kullanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 7.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 30.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"ekremkerimc" Örnek İçerikleri

  • Pilatesin Faydaları

Hizmet Açıklaması

İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi ve Yüksekokulu Spor Yöneticiliği (Antrenörlük- Çift anadal) mezunuyum. Marmara Üniversitesi Spor Yönetimi tezli yüksek lisans yapmaktayım. Şu an da özel bir banka genel müdürlüğü binası içerinde bulunan spor salonunda fitness eğitmenliği yapmaktayım.  

 

Bilgimin ve ilgimin olduğu alanlar arasında, fitness, pilates, wellness, sağlık, sağlıklı yaşam, beslenme ve diyet, spor branşları bulunmaktadır. 

 

Resmî kurumlardan alınan fitness, pilates eğitmenlik sertifikalarına sahibim. Aynı zamanda üniversitede futbol uzmanlık eğitimi almış olmam sebebiyle UEFA C Futbol Antrenörlük belgesine sahibim. 

 

Yazılarımda anlam bütünlüğüne çok önem veririm. Yazdığım yazıları tekrar tekrar okur, karşı tarafın alması gereken mesaja odaklı düzenlerim. Yazılarımı özgün bir biçimde yazmaktayım. Ayrıca sade ve anlaşılır bir dil kullanıyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (6)

bisanfur
19 Mayıs 2020 22:07 tarihinde gönderildi.

Alanında uzman, başarılı makaleler yazan birisi. Makalelerinizi güvenle yazdırabilirsiniz. Tam zamanında teslimat yapıyor.

kesintisiztv
29 Nisan 2020 18:32 tarihinde gönderildi.

Kaliteli çalışmadan ötürü teşekürler

volselcuk
26 Nisan 2020 00:49 tarihinde gönderildi.

mükemmel bir deneyimdi teşekkürler

kesintisiztv
20 Nisan 2020 02:30 tarihinde gönderildi.

teşekür ederim.

kesintisiztv
15 Nisan 2020 22:55 tarihinde gönderildi.

Ekrem bey gerçekten harika makaleler çıkarıyorsunuz tebrik ederim. 2.ci alışverişimde sizle harika geçti tekrardan yeni yazılarda görüşmek üzere.

Whatsapp Destek - icerik.net