ekinsu1

İsim
: Ekinsu G.
Kayıt Tarihi
: 4 Ekim 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Muhtelif bilimsel dergilerde yayımlanmış makalelerim mevcut aynı zamanda aktif olarak hikaye yazmaktayım. Şu anda yüksek lisansıma devam etmekteyim. Vereceğim her hizmeti özenle hazırlayacağımdan emin olabilirsiniz. İçerik hazırlamayı, yazmayı çok severek yapıyorum ve bu konuda kendime güvenim tam. Memnun kalacağınızdan hiçbir şüphem yoktur. Beni tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkürler.


Fiyat Tarifesi: 2.90 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İsteyeceğiniz her hizmeti özenle hazırlayacağımdan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda hizmetin dilediğiniz gibi olabilmesi için her aşamasında fikrinizi beyan edebileceksınız ve hizmetten tamamen memnun kalana kadar sizinle iletişimde olacağım. Tanıtım yazısı, blog içeriği, ürün açıklaması, web sitesi içeriği, inceleme içeriği, yorum-değerlendirme, ödev- tez, makale, CV hazırlama konularında size yardımcı olmaktan memnun olurum. 

Ek olarak söyleyeceğim şeyler: Tanıtım yazılarının içerisine kitap tanıtımı da dahildir. Yeni çıkan bir kitabınız için bir tanıtım yazısı da yazabilirim. Bunun dışında görmüş olduğunuz verdiğim hizmetler kısmında yazan her hizmeti dilediğiniz konuda verebilirim. Bunun için bana ulaşmanız yeterli. Beni tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.