egitmencan

İsim
: Hamza C.
Kayıt Tarihi
: 18 Mart 2019
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

Sosyal bilgiler öğretmenliğinden mezunum.Eğitici drama üzerine eğitim aldım.Eğer sosyal bilgiler öğretmen iseniz her konuda bir fikir sahibi olmanız gerekmektedir zira geniş alanlar tasarısı bunu gerektirir.Sanattan tarihe tasarımdan felsefeye bir çok sosyal bilimde araştırma fırsatım oldu .Descartes " düşünüyorum öyleyse varım" diyor.Ben ise yazıyorum o halde varım diyorum.Yazmak benim için nefes almak gibi bir şey.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"egitmencan" Örnek İçerikleri

  • Mindfulness

Hizmet Açıklaması

Eğitici drama üzerine eğitim aldım.Eğer sosyal bilgiler öğretmen iseniz her konuda bir fikir sahibi olmanız gerekmektedir zira geniş alanlar tasarısı bunu gerektirir.Sanattan tarihe tasarımdan felsefeye bir çok sosyal bilimde araştırma fırsatım oldu .

Descartes " düşünüyorum öyleyse varım" diyor.Ben ise yazıyorum o halde varım diyorum.Yazmak benim için nefes almak gibi bir şey.

 İsteklerinize uygun akıcı ve ilgi çekici makaleler üretebilirim. Anlatım dilini ve yazım şeklini tercih ettiğiniz şekilde ayarlayabilirim. Google aramalarına uygun seo uyumlu, anahtar kelimeler ve alt başlıklar içeren çarpıcı içerikler üretebilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.