• Giriş
  • Kayıt Ol

egitimsever

İsim
: Sedanin Y.
Kayıt Tarihi
: 11 Ağustos 2021
Son Giriş
: 7 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Merhaba ben Seda 24 yaşındayım evli ve bir kız annesiyim. Ulaştırma Hizmetleri Bölümü Posta Hizmetleri Programı önlisans mezunuyum. Aktif olarak ikinci üniversitem olan Tıbbi Dökünmantasyon ve Sekreterlik bölümü öğrencisiyim. Aynı zamanda aktif network çalışanıyım. Yazmayı, okumayı sevdiğim için buradayım. Daha önce makale yazmayı denemiş ve küçük ödüller kazanmıştım. İstersen çaresini istemezsen bahanesini bulursun sözünün en büyük inananlarındanım. Makalelerimi istediğiniz doğrultuda yazmaya önem gösteririm. Eş zamanlı olarak yemek tarifleri de yazıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Eğitim öğretimin zor süreçten geçtiği bu dönemde biraz ilköğretim yıllarının önemini vurgulamak istiyorum.

Atalarımızın dediği"Ağaç yaş iken eğilir" sözünün önemini biraz daha anlıyorum.

Eğitim hayatımızın başlangıcı olan ilköğretim yılları ilerideki eğitim sürecinin büyük bir kısmını taşıyor. 

Saygıyı öğrenmekten aile kavramını daha iyi anlamaya, matematiğin temelinden doğayı, canlıları tanımaya kadar birçok bilgiyi burada alıyoruz.

Kendimden örnek vermek istersem matematikte dört işlem kuralını ilkokul da almıştım. Şu an matematikte çok iyi olmasamda asla bu kuralı unutamıyorum. 

Tüm bilgilerimiz böyle aslında bir şeyi en basitten öğrenip üzerine ekleyerek yol alırız. İşte bu basiti yani temeli öğrenme süreci ilköğretimde gerçekleşiyor. Kalan eğitim döneminde de üzerine yeni bilgiler ekleyerek devam edip başarı sağlıyoruz. 

İlköğretim sürecinde kalan eksiklikler hayatımız boyunca karşımıza çıkar. Başarımızda ve özgüvenimizde hep bir eksiklik hissederiz. Merdivenin basamağı olarak düşünelim bu süreci. Çıkarken sağlam ve tek tek çıkarsak inerkende gurur ve başarıyla ineriz. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net