ege8

İsim
: Ege A.
Kayıt Tarihi
: 5 Şubat 2022
Son Giriş
: 5 ay


Hakkımda

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Okumak, araştırmak ve yazmak hayatımın büyük bir kısmını oluşturuyor. Hukuk, bilim, teknoloji, sinema ve güncel konular ilgi alanlarımın en başında geliyor. Hukuki makaleler başta olmak üzere seçtiğiniz konuya ilişkin makale, inceleme ve yazı taleplerinizi karşılamaktan mutluluk duyacağım ve sizin de en tatminkar şekilde teslim alacağınız konusunda hiç şüphem yok.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Siz değerli üyelerin, makale ve yazılarımdan en tatminkar hizmeti alabilmesi için ricam talep edilen makale, içerik veya köşe yazısı için konuyu net şekilde ortaya koymak ve eğer varsa anahtar kelime diyebileceğimiz kelime veya cümlelerle gidişata nasıl yön verilmesinin istendiğini belirtmektir.

Hukuk, bilim, teknoloji, sinema ve spor; bölümüm ve ilgi alanlarım nedeniyle başlıca yazım yaptığım genel konulardır. Ayrıca sizin de talepleriniz var ise okuma, araştırma ve yazma tutkunu bir birey olarak diğer konularda da en az bilgi sahibi olduğum diğer konular kadar verimli hizmetler sunacağıma inancım tamdır.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.