egalif

İsim
: Gamze Y.
Kayıt Tarihi
: 23 Ekim 2018
Son Giriş
: 4 yıl


Hakkımda

İstanbul Üniversitesi Sigortacılık Bölümünü ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Bölümlerini bitirdim. Daha sonra 5 sene dublaj çevirisi yaptım. 10 senedir E-ticaret yöneticiliği yapmaktayım. Daha önce hobi olarak yaptığım makale/ metin yazarlığını artık tam zamanlı bir iş olarak yapma karar aldım. Yazmak, gerçekten zevk alarak yaptığım bir iş olduğundan, bu mesleğin tam bana göre olduğunu ve özellikle e-ticaret tecrübemden dolayı sizlere faydalı olacağımı düşünüyorum.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"egalif" Örnek İçerikleri

  • Kadınlar Diyet Yaparken Ne Düşünür 21.10.2018

Hizmet Açıklaması

Merhaba,

10 yıllık E-ticaret yöneticiliği tecrübemden dolayı, seo uyumlu ve özgün makalelerin / metinlerin önemini ve nasıl yazılmaları gerektiğini gayet iyi biliyorum. Arama sayfalarında üst sıralarda çıkmanıza yardımcı olabilirim. 

İstemiş olduğunuz konu hakkında yazarken, o konunun daha etkileyici ve bilgilendirici olması için kelime aşımı yapmam gerekiyorsa, bunun için  asla ek ücret talep etmem. 

İstemiş olduğunuz konuyla ilgili detay verirseniz ve anahtar kelimeleri belirtirseniz, özgün makaleniz 1-1,5 günde elinizde olacaktır. Arzu ederseniz anahtar kelimeleri ben de belirleyebilirim. 

Siteniz ya da ürünlerinizle ilgili tanıtım yazıları, yorumlar, kadın, çocuk, moda, diyet, anne bebek, organik ürünler, glutensiz ürünler gibi bir çok konuda size yardımcı olabilirim.

Sevgiler

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.