• Giriş
  • Kayıt Ol

eftelya_13

İsim
: Eftelya O.
Kayıt Tarihi
: 21 Ağustos 2021
Son Giriş
: 9 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Edebiyat Fakültesi 3.Sınıf öğrencisiyim, yazı yazmayı sevdiğim için ve bu konuda kendime güvendiğim için çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapmaya başladım. 2 yıl içerik editörlüğü deneyimimi bu sitede devam ettirmeye karar verdim. Fotoğraf çekmek, müzik dinlemek ve spor yapmak gibi çeşitli aktivitelerle uğraşmayı seviyorum. Psikoloji, tarih, sağlık ve güncel konular hakkında yazı yazmaktan büyük bir zevk duyuyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

*İlk önceliğim SEO uyumu ve %100 özgün olmakla birlikte isteklerinize göre makale, biligilendirme, tanıtım yazısı, inceleme içeriği, video içeriği, ürün açıklamaları, değerlendirme ve blog içeriği yazmaktayım.

*Belirlediğiniz konuyu detaylı bir araştırma çerçevesinde kendi cümlelerimle harmanlayıp akıcı ve tamamen özgün bir şekilde yazıya dökeceğim. 

*Her zaman önceliğim en iyi hizmeti üstün kalite ile vermektir.

*Talep ettiğiniz makale için; başlık ve alt başlık sayıları, anahtar kelime ve kullanım  sayısı, ve makalenin konusunu belirtmeniz gerekmektedir.

Detaylar için lütfen önce mesaj atın. (Sipariş için önce mesajla bilgilendirdiğiniz takdirdedaha iyi ve sorunsuz hizmet vermekteyim)

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (2)

rdfk25
30 Ağustos 2021 23:34 tarihinde gönderildi.

Acil olduğu için çok kısa bir süre içerisinde teslim aldım. Çok ilgili bir yazar arkadaşımız. Detaylı bir içerik hazırlamış. Teşekkür ederim, emeğinize sağlık.

rdfk25
30 Ağustos 2021 21:34 tarihinde gönderildi.

Hızlı bir teslimat, teşekkür ederim. Emeğinize sağlık

Whatsapp Destek - icerik.net