• Giriş
  • Kayıt Ol

eftalya882713

İsim
: Figen A.
Kayıt Tarihi
: 25 Eylül 2019
Son Giriş
: 3 yılHakkımda

MERHABA 1972 İSTANBUL DOĞUMLUYUM. ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. HEMŞİRE OLARAK KAMUDA 30 YILDIR ÇALIŞMAKTAYIM. FARKLI ŞEHİRLERDE, HASTANELERDE VE BİRİMLERDE GÖREVDE BULUNDUM. EVLİYİM VE İKİ OĞLUM VAR. HER KONUDA OKUMAYI VE YAZMAYI SEVİYORUM. ÖĞRENMEYİ, ANLAMAYI VE ANLATMAYI ÇOK SEVİYORUM. GENEL KÜLTÜRÜMDE OLDUKÇA İYİDİR. YABANCI DİLİM İNGİLİZCE, ANCAK ORTA-AZ DENEBİLECEK BİR SEVİYEDE. BU NEDENLE TÜRKÇEDE YAZMAYI TERCİH EDERİM. BOŞ ZAMANLARIMDA BOL BOL VE HER TÜR OKURUM, MÜZİĞİ SEVERİM, İNTERNETTE ARAŞTIRMAYI SEVERİM. TEŞEKKÜRLER..


Türkçe Makale Siparişi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"eftalya882713" Örnek İçerikleri

  • Yeni Microsoft Word Belgesi

Hizmet Açıklaması

   Merhaba

    İstediğiniz her türlü konuda açıklama, tanıtma, yorumlama, anlatma şeklinde makaleler yazabilirim. Bu gerek kendi bilgilerim ve genel kültürümle, gerek duruma göre vereceğiniz donelerle, gerek bizzat araştırarak olabilir. Okumayı ve öğrenmeyi elbette yazmayı çok seviyorum.

    Benim için örneğin okuduğum yazının üslubu ve şeklide önemlidir. Ukalalık yapmayan, iyiniyetli bir form tercihimdir. Kelimeler yumuşak olmalı, genelin anlayabileceği şekilde basit ve kısa cümleler yazılmalı, yabancı kelimelere ya çok yer verilmemeli yada açıklanarak kullanılmalıdır. Bu her seviyedeki kişinin konuyu kolayca kavramasını sağlar. Ayrıca akıcı bir dil olmalı ve sıkıcı bir şekle dönüşmemeli. Bu okuyan açısından itici bir özelliktir bana göre. Tabi olabildiğince de basitleştirilerek anlatılmalı. okuyanın kafasını karmakarışık bir hale getiren yazılar zaten okunmayacak bir noktada atlanacaktır.

   

    Elbette zamanında teslim edebilmekte önemlidir. Büyük bir hassasiyet göstereceğimden emin olabilirsiniz.

     İlginize şimdiden teşekkürler..

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

muratvamc
9 Ekim 2019 20:18 tarihinde gönderildi.

özverili çalışma, güzel cümleler elinize sağlık

Whatsapp Destek - icerik.net