efof27

İsim
: Elif A.
Kayıt Tarihi
: 17 Kasım 2018
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

2014 yılından beri dizi ve film projelerinde senaryo ekiplerinde çalıştım. İçerik yazarlığında yeni sayılırım ama birçok özgün ve nitelikli içerikler üretme imkanı buldum. Özellikle psikoloji, insan kaynakları, çocuk gelişimi üzerine içerik üretmekten keyif alıyorum. Ayrıca İngilizce dilinde çeviri hizmeti ve videolara altyazı dosyası (srt) hazırlama hizmeti de sağlamaktayım. Blog içerikleri konusunda kendime çok güveniyorum. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

SEO uyumu ve anahtar kelimeler önemlidir. Fakat web sitenizde ilgi çeken ve okuyucular için işe yarar içerikler olması çok daha önemlidir. Bu konuda yazılan yeni makalelere bakarsanız, artık google'ın tek önemsediği şeyin anahtar kelimeler olmadığını görebilirsiniz.

Benim çalışma adımlarım şu şekildedir;

1. Belirtilen konuda kapsamlı bir araştırma yaparak notlar almak.

2. Belirtilen konuda google aramasında ilk üçte çıkan makaleleri incelemek, anahtar kelime sayısına bakmak.

3. Araştırmalarım ve incelediğim örnek makaleler doğrultusunda, sizin için optimum anahtar kelime sayısını belirleyerek, anahtar kelime kullanıldığı çok zor anlaşılacak, akıcı, bilgilendirici, ilgi çekici makale tasarlamak. 

 

SEO uyumlu olmayan blog içerikleri, öyküler, reklam senaryoları ve sloganlar da yazıyorum. Bu hizmetler için de ayrıca fiyat alabilirsiniz.

 

Sevgilerimle,

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.