efebulent

İsim
: Bülent E.
Kayıt Tarihi
: 12 Eylül 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümü mezunuyum. Bir kamu kurumunda Basın Danışmanlığı görevinde bulundum. Kültür ve Turizm Bakanlığı destekli 'Kaf Dağına Çıkan Köprü' isimli belgeseli yönettim. Bir İnternet haber sitesinde editörlük yaptım. Sinema, Edebiyat, Uluslararası ilişkiler, Tarih ve Sosyoloji ilgi alanlarım. Sosyal Bilimler alanında makale yazmaya ilgi duyuyorum. Kaliteli Web sitesi içerikleri ve makaleleri yazacağıma inanıyorum. Değerli üyelerimize içerik sağlama konusunda yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Deneyimli ve profesyonel bir makale yazarı arıyorsanız sizlere yardımcı olabilirim. Sektördeki geçmişimle seo uyumlu, akıcı ve özgün makaleler üretebilirim. Sosyal Bilimler dalındaki akademik makalelere, ödev ve tez çalışmalarına danışmanlık yapabilirim.

Sizlerden gelecek talepler doğrultusunda yaratıcı projelerinize de katkı sağlayabilirim. İletişim Fakültesi mezunu olduğumdan firmanızın, markanızın ya da kişisel kariyerinizin iletişim ve reklam planlamasına metinlerimle katkıda bulunabilirim.

Kültür ve sanat alanında incelemelerde bulunabilir, bu türdeki sayfalarda ve yayınlarda editörlük yapabilirim. Sinema, edebiyat alanında inceleme yazıları kaleme alabilirim.

Bir belediyenin Basın Danışmanlığı görevinde daha önce çalıştığım için kurumsal iletişim stratejileri oluşturabilir, bu doğrultuda metin içerikleri üretebilir, basın bültenleri hazırlayabilirim.

Belgesel ve Drama film üretimin sürecinde senaryo yazımı, senaryo danışmanlığı yapabilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.