efcan_

İsim
: Elifnur Ö.
Kayıt Tarihi
: 14 Mart 2019
Son Giriş
: 3 gün


Hakkımda

Kafamın içindeki cümleleri, zihnimde yaşadığım sahneleri kağıda dökmek yeni evreni somut bir hale getirmek gibi bir şey. Uçsuz bucaksız, kimsenin bilmediği yeni bir galaksiyi, kimsenin bilmediği hayatları yaşıyorum kafamın içinde. Zihnimden parmak uçlarıma, oradan da kağıda dökülüyor bu hayatlar sırayla, yeni bir düzen içerisinde. Kafamın içinde kocaman bir kavga var ve o kavgayı kağıda taşıyorum 20 yaşında sıradan görünen bir üniversite öğrencisiyim. Boşta kalan zamanımı gereksiz şeylerle öldürmek yerine, sevdiğim işi yaparak doldurmak biraz da ek gelir elde etmek amacıyla bir süredir bu sitede çalışıyorum. Daha öncede birkaç sitede çalıştığım için tecrübem var ve bu tecrübeyi sizin istediğiniz içerikleri hazırlarken kullanıyorum. Web sitesi tanıtımı, onedio tarzı liste içerik hazırlama, dizik-film-müzik önerisi ya da tanıtımı yazıları, çeşitli blog içerikleri gibi İnternet üzerinde sıkça araştırılan konularda SEO uyumlu, özgün içerikler hazırlayabiliyorum. Makaleleri hazırlarken alıcıyla iletişim halinde bulunarak istenilen şekilde hazırlamaya dikkat ediyorum. Başlangıcını güzel yaptığım bu sitede daha büyük işler başaracağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Neredeyse ilkokulda başladığım yazı serüvenine devam etmekteyim. Hem hobi olarak hem de gelir elde etmek amaçlı içerik yazarlığı yapmaktayım. Yaklaşık 2 senedir aktif olarak içerik yazarlığı yapmaktaydım. Çok sayıda ürün tanımı, web sitesi tanıtımı, blog içeriği, gezi yazısı, haber özgünleştirme ve benzeri pek çok içerik yazdım. Hazırladığım içeriklerin SEO uyumlu, özgün ve kusursuz olması için büyük çaba göstermekteyim. Beğenmediğiniz, düzenlenmesini veya değiştirilmesini istediğiniz kısımlarda size en hızlı şekilde dönüş sağlamakta ve yardım etmekteyim. Daha önce de sayısız web sitesinde içerik yazarlığı yaptım. Bunun yanı sıra bireysel çalıştığım müşterilerim de oldu.

Bir içerik hazırlarken benim için ilk önemli olan nokta içeriğin SEO uyumlu olmasıdır. İkinci önemli noktaysa kaliteli ve özgün olmasıdır. Bu bağlamda okuyucuyu sıkmayacak içerikler üretmeye özen göstermekteyim. Tüm bu hizmetleri gerçekleştirirken müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktayım. Teslim edilen siparişlerde beğenmediğiniz, yeniden düzenlenmesini istediğiniz kısımlar olduğunda en kısa sürede istekleriniz doğrultusunda düzenlenmesini gerçekleştirmekteyim.

Lütfen sipariş öncesi mesaj atarak ayrıntılı bilgi veriniz. Zira bilgi sahibi olmadığım, yazamayacağım konularda içerik hazırlayarak ziyaretçi trafiğinizi kötü yönde etkilemek istemem.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (40)

pkellerman
9 Haziran 2021 06:14 tarihinde gönderildi.

iyi

mustyyy
11 Mayıs 2021 03:13 tarihinde gönderildi.

3 adet ingilizce makale alımı yapıldı, özgün kaliteli içerik üretimi sağlıyor. teşekkürler.

mustyyy
30 Nisan 2021 01:15 tarihinde gönderildi.

Kaliteli, özgün ingilizce içerik alındı, teşekkürler.

kesintisiztv
5 Mart 2021 17:05 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler.

gurol
9 Şubat 2021 11:23 tarihinde gönderildi.

elinize sağlık çok güzel yazılar