edapak

İsim
: Eda P.
Kayıt Tarihi
: 17 Aralık 2019
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Ağırlıklı olarak yayıncılık sektöründe olmak kaydıyla 25 yıllık bir çevirmenlik geçmişim var. Yakamoz Yayıncılık, Koridor Yayıncılık, Altın Kitaplar, Sis Yayıncılık, Martı Yayınları, Say Yayınları, Olimpos Yayıncılık gibi Türkiye'nin önde gelen pek çok yayınevine kitap çevirisi, editörlük ve redaksiyon yapıyorum. Reklam ve pazarlama alanları için içerik ve metin yazarlığı üretmekten, senaryo/reklam filmi tercüme etmekten keyif alırım. Pek çok farklı alanda araştırma yapabilir, içerik kaleme alabilirim.


Fiyat Tarifesi: 4.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Ağırlıklı olarak yayıncılık sektöründe olmak kaydıyla 25 yıllık bir çevirmenlik geçmişim var.  

Yakamoz Yayıncılık,  Koridor Yayıncılık, Altın Kitaplar, Sis Yayıncılık, Martı Yayınları, Say Yayınları, Olimpos Yayıncılık gibi Türkiye'nin önde gelen pek çok yayınevine kitap çevirisi, editörlük ve redaksiyon yapıyorum.  Reklam ve pazarlama alanları için içerik ve metin yazarlığı üretmekten, senaryo/reklam filmi tercüme etmekten keyif alırım.  

Ayrıca, pazarlama/yaratıcı metin, standart belge/metin, genel hukuki, tez/araştırma/makale ve edebi alanlardaki projelerde belgelerinizi redaksiyon gerektirmeyecek, özenli bir şekilde en kısa zamanda teslim edebilirim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Meta Açıklaması
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.