ecesoylu

İsim
: Ece S.
Kayıt Tarihi
: 21 Temmuz 2018
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Profesyonel yazarlık deneyimim 2016 yılında Gazetemsi.com adında bir internet gazatesinde içerik yazarlığı yapmakla başladı. Sitede psikoloji, gezi, teknoloji, bilim ve sağlık kategorilerinde özgün içerikler ürettim. Güvenilir kaynaklardan seçilen güncel konuları okuyucunun dikkatini çekebilecek anlaşılır bir yazım dili kullanarak aktardım. Ardından 2017 yılından başlayarak pazarlama alanında yapay zeka yazılımları üreten bir şirketin blog sayfasında, yapay zeka ile ilgili güncel akademik ve sektörel gelişmeleri konu alan içerikler ürettim.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Her konuda özgün ve yaratıcı içerikler üretebilirim. İşlerin zamanında yetiştirilmesi konusunda hassasiyet gösteririm. SEO uyumlu makale yazımı konusunda deneyim sahibiyim. Bunun yanında çeviri, araştırma yazısı, biyografi, gezi yazısı, hikaye ve senaryo yazarlığı hizmetlerini de sağlayabilirim.

Beklentileriniz ve hitap edeceğiniz okuyucu kitlesine göre, yalın bir yazım dili ya da daha akademik/bilimse/profesyonel konseptte bir dil kullanabilirim. Yazım dilinin içeriğin okunmasında en önemli etken olduğunu düşünüyorum, bu nedenle içerik talebinde bulunacak kullanıcıların okuyucu kitlesi hakkında bilgi vermesini özellikle rica ediyorum.

İçeriklerin sağlayacağı kriterler;

- Özgün

- Güvenilir kaynaklardan kurallara uygun alıntılama, sayısal veri ve istatistik bilgisi ( konuya göre gerekli olması durumunda)

- SEO uyumlu 

- Kitleye uygun yazım dili

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
CV - Önyazı
Liste İçerik
Meta Açıklaması

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.