• Giriş
  • Kayıt Ol

ecem24

İsim
: Ecem E.
Kayıt Tarihi
: 6 Aralık 2021
Son Giriş
: 5 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunuyum. Yaklaşık 3 yıl gazetecilik yaptıktan sonra sektör değiştirerek İçerik Yöneticiliğine geçiş yaptım. Ayrıca freelancer olarak web sitelerine blog ve içerik yazıyorum. Yazılmasını istediğiniz içerik konusunda istediklerinizi detaylı bir şekilde ilettiğiniz takdirde her konuda içerik üretebilirim. Sipariş vermeden önce yazarsanız uygunluk durumuna göre teslim tarihi belirleyebiliriz. Hadi birlikte harika işler yapalım...


Müşteri Yorumları (8)

batuhan_calis
26 Aralık 2021 18:54 tarihinde gönderildi.

İletişimi iyi, soruları ile ne istediğinizi gayet iyi anlıyor. Teslim süresine uyuyor, bir yorum görmüştüm emin olamadım ancak yorumun tamamen asılsız olduğunu düşünüyorum. Çok kısa sürede tam istediğime uygun bir şekilde işi teslim etti. Tavsiye ederim...

batuhan_calis
18 Aralık 2021 10:27 tarihinde gönderildi.

Gayet başarılı

yemektarifleri
17 Aralık 2021 21:02 tarihinde gönderildi.

İşin %30 - %40'lık kısmını teslim etti. Diğer kısımları yapamam zor geldi dedi. Ek süre bile talep etmeden yaptığı kadarını gönderip kalanını bıraktı. Ek süre isteseydi verirdim fakat direk bıraktı yapamam dedi. Önceden çalışmıştık ve işi biliyordu. İşi kabul etmeden önce kendisine word dosyasını zaten göndermiştim. Yarıda bırakmak yerine en baştan kabul etmeyebilirdi. Daha önce yorumlarda da göreceğiniz gibi 5 kez çalışmıştık ve hepsinde memnun kalmıştım. Fakat bugünkü işi %100 bitirip teslim etmeme durumu benim fikrimi değiştirdi. Artık memnun değilim. Bu yüzden altta ki yorumlarda yer alan memnunum fikrimi de değiştirdim. Olumlu yorumlarıma itibar etmeyiniz. An itibari ile memnum değilim. Nasıl ki olumlu yorum yazılabiliyor. Memnun kalmayınca olumsuzda yazılabilir. Herşey her zaman pozitif olacak diye bir kayide yok. Memnun değilsem bunuda yazmak zorundayım.

yemektarifleri
16 Aralık 2021 22:51 tarihinde gönderildi.

Cümle yapıları çok düzgün ve anlaşılır. Sanırım 5.sipariş verişim ve çok memnunum 100 kelimesi 3 lira verip saçma sapan cümleler ile uğraşmak yerine 100 kelimesi 10 lira verip gerçekten okunaklı ve gerçekten seo uyumlu makale almak daha karlı. Çünkü diğer türlü sayfada durma süresi çok düşüyor okuyan kişi anlamayınca sayfadan çıkıyor.

yemektarifleri
16 Aralık 2021 00:20 tarihinde gönderildi.

Kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ederim, başarılı ve özenli bir çalışma. Ayrıca herhangi bir yazım hatası bulunmuyor. SEO uyumu konusunda bir problem yok. Dahası kreatif bir çalışma ve okuyucu dostu. Kullanıcı okuduğunu kolaylıkla anlayıp aradığını bulabiliyor. 100 Kelimesi 2-3 TL verip acaba içerik kaliteli olacak mı diye düşünmektense yüksek fiyat verip garantili iş yaptırmak daha mantıklı.

Whatsapp Destek - icerik.net