eceeonel

İsim
: Ece Ö.
Kayıt Tarihi
: 18 Eylül 2020
Son Giriş
: Şuan Online


Hakkımda

Merhaba. Biz bu sitede iki kişi birlikte çalışacağız. İkimiz de teknoloji ile içli dışlıyız. Geliştirdiğimiz bu yeteneklerimizi yazacağımız makaleler üzerinde etkin bir şekilde kullanıyoruz. Çeşitli sitelerde içerik yazarlığı ve editörlük deneyimimiz bulunuyor. Birçok siteye yazı teslimi sağlayarak, olumlu sonuçlar elde ettik. Çalışmalarımızın güven sağlamasına oldukça önem veriyoruz. Birlikte çalışma dileğiyle...


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Yüklü miktarda sipariş sağlayacaksınız lütfen iletişime geçiniz. Bu şekilde size en doğru bilgiyi sağlayabilirim ve sorunsuz bir çalışma gerçekleşir. 

Yaklaşık 3 senedir yazarlık ile yakından ilgileniyorum. Aynı zamanda haber ve blog sitelerinde editörlük deneyimim mevcut. Farklı platformlarda da yazarlık mesleğimi devam ettiriyorum. Bu konuda oldukça deneyim sahibi olduğumu söylemek doğru olur.

Metinlerim %100 özgün içerik olmaktadır. Cümlelerim sade ve açık olmakla birlikte talebiniz sonucunda her yazının en alt sağ kısmına özgünlük testi sonucu konulmaktadır. Metinlerim noktalama ve yazım kurallarına uygundur. 

Metin içeriğinde birçok kaynaktan bilgiler bulunmakla beraber çeşitli alt başlıklar mevcuttur. Aynı zamanda SEO kurallarına uygun şekilde düzenlenmiştir. Düzeltilmesi gereken bir durum söz konusu olduğunda 3 revizyon hakkınız bulunmaktadır.

Sipariş yoğunluğuna göre aynı gün veya 2 gün içerisinde teslim sağlıyorum. Bu durum iş yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Önceliğim sizin memnuniyetiniz olmaktadır. Çalışmalarımın sonucunda yüzünüzde oluşacak gülümseme benim için maddiyattan daha çok önem taşır.

Online içerik, makale, içerik metni, blog metni, SEO uyumlu metin, hikaye, deneme biyografi ve otobiyografi, eleştiri yazısı, gezi yazısı içeriklerinde size yardımcı olabilirim. Örnek görmek isterseniz lütfen örnek çalışmalarımı mesaj aracılığı ile isteyiniz.

Yardımcı olamayacağım içerikler: 

+18 içerikli konular 

Bahis, kumar ya da şans oyunları

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (181)

ramazann
5 Ekim 2021 21:59 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

ramazann
5 Ekim 2021 21:58 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

ramazann
5 Ekim 2021 21:58 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

ramazann
5 Ekim 2021 21:51 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

ramazann
20 Eylül 2021 00:01 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler.