• Giriş
  • Kayıt Ol

eceeonel

İsim
: Ece Ö.
Kayıt Tarihi
: 18 Eylül 2020
Son Giriş
: 1 yıl

Uzman Yazar


Hakkımda

Merhaba. Ben Dokuz Eylül Üniversitesi'nde okuyorum. Bunun yanı sıra hobilerimi geliştirmek için çeşitli eğitimler alıyorum. Aynı zamanda teknoloji ile içli dışlıyım. Geliştirdiğim bu yetenekleri sizin çeşitli isteklerinizi yerine getirmek için kullanacağım. Çeşitli sitelerde içerik yazarlığı ve editörlük deneyimim bulunuyor. Birçok siteye yazı teslimi sağlayarak, olumlu sonuçlar elde ettim. Çalışmalarımın güven sağlamasına oldukça önem veriyorum. Birlikte çalışma dileğiyle...


Türkçe Makale Siparişi: 15.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"eceeonel" Örnek İçerikleri

  • Hidroponik Sistem

  • Çift Terapisi Ne İşe Yarar

  • Kaygı Bozukluğu ve Panik Atak

Hizmet Açıklaması

Yüklü miktarda sipariş sağlayacaksınız lütfen iletişime geçiniz. Bu şekilde size en doğru bilgiyi sağlayabilirim ve sorunsuz bir çalışma gerçekleşir. 

Yaklaşık 4 senedir yazarlık ile yakından ilgileniyorum. Aynı zamanda haber ve blog sitelerinde editörlük deneyimim mevcut. Farklı platformlarda da yazarlık mesleğimi devam ettiriyorum. Bu konuda oldukça deneyim sahibi olduğumu söylemek doğru olur.

Metinlerim %100 özgün içerik olmaktadır. Cümlelerim sade ve açık olmakla birlikte talebiniz sonucunda her yazının en alt sağ kısmına özgünlük testi sonucu konulmaktadır. Metinlerim noktalama ve yazım kurallarına uygundur. 

Metin içeriğinde; birçok kaynaktan bilgiler bulunmakla beraber çeşitli alt başlıklar mevcuttur. Aynı zamanda SEO kurallarına uygun şekilde düzenlenmiştir. Düzeltilmesi gereken bir durum söz konusu olduğunda 2 revizyon hakkınız bulunmaktadır.

Sipariş yoğunluğuna göre teslim süresinde değişiklikler olmaktadır. 500 kelimelik bir makaleyi teslim etme sürem ise 3 ila 5 günü bulmaktadır.

Önceliğim sizin memnuniyetiniz olmaktadır. Çalışmalarımın sonucunda yüzünüzde oluşacak gülümseme benim için maddiyattan daha çok önem taşır.

Online içerik, makale, içerik metni, blog metni, SEO uyumlu metin, hikaye, deneme biyografi ve otobiyografi, eleştiri yazısı, gezi yazısı içeriklerinde size yardımcı olabilirim. Örnek görmek isterseniz lütfen örnek çalışmalarımı mesaj aracılığı ile isteyiniz.

Yardımcı olamayacağım içerikler: 

+18 içerikli konular 

Bahis, kumar ya da şans oyunları

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (181)

ramazann
5 Ekim 2021 21:59 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

ramazann
5 Ekim 2021 21:58 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

ramazann
5 Ekim 2021 21:58 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

ramazann
5 Ekim 2021 21:51 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

ramazann
20 Eylül 2021 00:01 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler.

Whatsapp Destek - icerik.net