• Giriş
  • Kayıt Ol

ece36

İsim
: Ece G.
Kayıt Tarihi
: 10 Mart 2023
Son Giriş
: 12 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (2)


Hakkımda

Ön lisans Sosyal Hizmetler , Lisans Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunuyum. 10 yıl Çocuk Gelişimi alanında çaıştıktan sonra farklı sektörlerde iş hayatımı sürdürmüş bulunmaktayım. Reklamcılık alanında aldığım eğitimler sonucu sadece hobi olarak başladığım Makale yazarlığımı ileri seviyeye taşımak istedim. Araştırma yapmayı seven biriyim bu yüzden sizden gelen farklı konulardaki makale isteklerini SEO uyumlu makalelere dönüştürerek sizlere sunmaktan mutluluk duyacağım. Zaman ayırıp profilimi incelediğiniz için teşekkür ederim.


Türkçe Makale Siparişi: 20.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Seo uyumlu,özgün makaleler ile içeriklerinize değer katabilirim . Tamamen özgün tarzım benzersiz makalelerim ile sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarım. İçerik siparişleriniz için tüm detayları net bir şekilde belirlememiz hem benim sorunsuz hizmet sunabilmem, hem sizin memnuniyetiniz için önem taşımaktadır. İçeriklerinizi sizlere sunarken belirli başlıklar altında anlaşılır paragraflar sunmaktayım. Makalelerimizi başlıklara bölerek okunurluğu ve akıcılığı arttırmaktayım. Farklı yazım talepleri için önerilere açığım.

Beni tercih etmeniz için kısaca iş ile ilgili özelliklerimden bahsetmek isterim;

İş disiplinim ve düzenim ile teslim almak istediğiniz makul zamanda işlerinizi güvenle teslim olacağından emin olabilirsiniz. Seo uyumlu makalelerimi tamamen benzersiz olması için bütün kopya testlerine sokarak emin bir şekilde size teslim ederim. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Ürün Yorumu
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

bgmlvnt
17 Mart 2023 17:42 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

Whatsapp Destek - icerik.net