• Giriş
  • Kayıt Ol

ecc_097

İsim
: Ezgi C.
Kayıt Tarihi
: 5 Eylül 2023
Son Giriş
: 8 ay

Standart Yazar


Hakkımda

2021 yılında İstanbul Arel Üniversitesi'nden mezun oldum. Görsel İletişim Tasarımı mezunu birisi olarak 2 yıldır bir gazetede sayfa sekreteri olarak çalışmaktayım. Grafik Tasarım mesleğimin yanı sıra üniversiteden beri makale ve denemeler de yazmaktayım. Aynı zamanda üniversite döneminde hem ders için hem de boş zamanlarımı doldurmak için yazmış olduğum bir çok hazır makalem bulunmaktadır. Staj dönemimle beraber 2019 yılından bu yana aktif bir şekilde gazetede çalıştığım için yazım kuralları-imla-yazı şekilleri gibi konularda kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 25.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Özgün içeriklerle ve deneyimimle sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için akademik makale yazabilir,ürün tanıtımı yapabilirim. Bloğunuz için içerik üretip tanıtım yazıları hazırlayabilirim. Hazır yazılarınızın redaktesini yapıp son kontrollerini tamamlayabilirim. Yazım ve imla kurallarına dikkat edilerek istediğiniz içerikler hakkında sizlere hizmet sunabilirim.  

Beni neden seçmelisiniz?

Yazı yazmak özellikle akademik çalışma ve işlerimiz için yazacağımız metinlerin özenle hazırlanması gerekmektedir. Bu konuda yaklaşık 5 yıla yakın bir süredir gazetede çalışmamın verdiği deneyim ve işimi titizlikle yapma alışkanlığımla birlikte ihtiyacınız olan içeriği size uygun ve yaratıcı olarak hazırlayacağımı düşünüyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
CV - Önyazı
Meta Açıklaması
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net