• Giriş
  • Kayıt Ol

ebuzer1

İsim
: Ebuzer K.
Kayıt Tarihi
: 15 Aralık 2022
Son Giriş
: 1 hafta

Standart Yazar
Hazır Makalesi (78)


Hakkımda

Ben bir yazılımcıyım. Kendi oluşturduğum bloglara içerikler girerek SEO konsunda tecrubeler edindim. Blog sitelerini kendim kodlayarak Google nin sevdiği, değer verdiği tüm konulara hakimim. İçeriği yazılacak konu hakkında meraklanıp temelden öğrenmek için araştırma yapar daha sonra bu konu hakkında özgün metinler yazarım. Bir konu hakkında anlık olarak yorumlayıp bunu kelimelere dökebilirim. İngilizce - İspanyolca ve Türkçe çevirilerinizi kendim yapabilirim. Ek olarak bulunduğum konum itibariyle Portekizce ve Fransızca çevirilerinizi profesyonelce yaptırabilirim.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 50.00 TL Almanca Makale Siparişi: 50.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"ebuzer1" Örnek İçerikleri

  • Teknolojinin insan hayatındaki zararı

Hizmet Açıklaması

Bir konu hakkında araştırma yaparak ve bu konu hakkında yazılarak yazarak insanlara bilgi verebilirim. Bir blog yazısı içinde belirlenen anahtar kelimeleri kullanarak bir konu veya birden fazla konuyu işleyerek sizi SEO da yukarıya taşıyabilirim. İngilizce - İspanyolca - Fransızca ve Portekizce çevirilerinize yardımcı olabilirim. Şahsıma ait birçok blog sayesinde ve yazılımcı olmam sebebiyle SEO konusunda oldukça tecrubeliyim. Araştırılacak konu hakkında meraklı bir şekilde detaylı araştırmalar yaparım. Ardından öğrendiğim bu bilgileri yorumlayarak dilediğiniz özgün içeriği oluşturabilirim. Dilediğiniz konu hakkındaki içeriklerinizi Google ve kullanıcılar tarafından ilgi çekecek şekilde yazar, SEO başarınızın yükselmesine katkıda bulunurum.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (2)

bilal6
18 Aralık 2022 18:51 tarihinde gönderildi.

Tekrar siparişti oldukça başarılı işler çıkardı.

bilal6
18 Aralık 2022 15:42 tarihinde gönderildi.

Oldukça başarılı ve istenilen bir şekilde siparişi teslim etti. Bir kaç revize talebimiz oldu onu da başarıyla gerçekleştirdi.

Whatsapp Destek - icerik.net