• Giriş
  • Kayıt Ol

ebrununsepeti

İsim
: Ebru A.
Kayıt Tarihi
: 13 Ekim 2020
Son Giriş
: 2 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Çocukluktan beri yazmayı çok severim ve bunu artık iş olarak yapmak istiyorum. Okumayı da çok sevdiğimden, bir çok konu hakkında yazılar yazabiliyorum. Okudukça gelişir ve yazılarımız daha da güzelleşir sonuçta. Moda, tarih, edebiyat, kitaplar, sinema, sergiler, sanatçılar, magazin, çeşitli spor dalları vb. alanlarda ve daha bir çok alanda yazılar yazmayı seviyorum. Bu yazılarımı siz değerli alıcıların beğenisine sunmaya hazırım.


Türkçe Makale Siparişi: 8.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, 2 yıllık içerik yazarlığı tecrübemle, tamamen özgün olma garantisi ile SEO uyumlu içerikler üretebilirim. İçerik siparişi vereceğiniz zaman isteklerinizi detaylı bir şekilde anlattığınızda sizin için en kısa sürede içeriğinizi hazırlarım. İçerikte konunun gidişatına göre alt başlıklara bölerek anlatım yapıyorum. Bu sayede okuyucuyu sıkmadan içeriği bitirebilmesini sağlıyorum. Bunun dışında farklı içerik ve yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim. 

Peki içerik üretmek için neden beni seçmelisiniz?

İş disiplinine sahip, zamanında ve isteklerinize doğrudan cevap verebilen bir içerik yazarı arıyorsanız bu süreci beraberce yürütebiliriz. 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net