ebruece

İsim
: Bayır
Kayıt Tarihi
: 9 Ekim 2020
Son Giriş
: 3 hafta


Hakkımda

Balıkesir Üniversitesi Maliye bölümü mezunuyum. İstenilen her konuda özgün içerikler üretebiliyorum. Kitap okumayı ve yazmayı hayatımın bir parçası haline getirmeyi başardım. Şuan aktif olarak Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Edebiyat bölümü 2, sınıf öğrencisiyim. Yazdığım metinlerin tercih edilebilirliğinden yüzde yüz eminim. Özel bir okulda insan kaynakları ve muhasebe departmanında çalışıyorum. İnsan ilişkileri gözlemlerim için mesleğimin avantajların her zaman faydalı oldu benim için Özgünlük ve önemli detayların öne çıkarılması benim için önemli faktörlerden biri oldu her zaman.


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

  Okuma yazma bilen her insanın eline bir kalem ve kağıt verin her konu hakkında birkaç şey karalar. Ama amaç karalamaktan öte ayrıntılı, doğru ve özgün bir şekilde açıklamak olmalı. Mesleki ve eğitim hayatımda her zaman titizlikle çalışmayı yeğleyenlerdenim. Benim için titiz çalışmak ve sorumluluk herşeyden önemlidir.

  Bu çerçevede sizlere özgün ve detaylı içerikler üretebilirim. Güncel veya güncel olmayan her konuda araştırma yaparak yazılarımı ayrıntılı ve açıklayıcı biçimde yazıyorum. Buda özgünlüğün yanında doğru ve anlaşılır bilgi kapısınıda okuyanlarıma açmama yardımcı oluyor.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (4)

erbain
16 Temmuz 2021 18:07 tarihinde gönderildi.

teşekkür ederim

erbain
8 Temmuz 2021 13:24 tarihinde gönderildi.

teşekkür ederim

erbain
2 Temmuz 2021 20:20 tarihinde gönderildi.

Teşekkür ederim elinize sağlık

fatih01
27 Mayıs 2021 14:20 tarihinde gönderildi.

elinize sağlık hocam