ebru_apaydin

İsim
: Ebru Y.
Kayıt Tarihi
: 3 Nisan 2021
Son Giriş
: 3 hafta


Hakkımda

Yaklaşık 5 yıldır bu işi yapmaktayım. Pek çok konuda içerikler ürettim. Aynı zamanda ingilizce-almanca-türkçe çeviriler yaptım. Çeviri konusunda kendime güveniyorum. Bir hobi olarak başlayan yazı serüvenimde sizlere de bir katkımın bulunması işimi daha da severek yapmamı sağlıyor. Tüm istek ve ihtiyaçlarınızda bana ulaşabilirsiniz. Siz değerli içerik.net üyeleri ile çalışmak için şimdiden sabırsızlanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere seo uyumlu özgün içerikler üretebilirim. Aynı zamanda çeviri konusunda ve teknik ingilizce makale konusunda da kendime güveniyorum. Bunların dışında farklı yazı taleplerine de uyum sağlayabilirim.Çalışma hayatım ve tecrübelerim doğrultusunda gerekli olan disiplini kendime sağladığımı düşünüyorum. İstekli ve özenli çalışmanın mutlak başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim. 

Sizden tek isteğim isteklerinizi net ve anlaşılır şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçerik.net üyeleri ile güzel ve başarılı işlere imza atabileceğimizi düşünüyorum. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (4)

design10
19 Nisan 2021 00:15 tarihinde gönderildi.

Toplu sipariş vermeden önce, 1 adet 300 kelimeden oluşan bir deneme içeriği istedik. Akşam teslim edeceklerini söylediler ancak üzerinden 4 gece geçti. Sipariş vermeden önce dikkate almanızı tavsiye ederim. Yazar arkadaşa da kolaylıklar dilerim.

icerik.net
18 Nisan 2021 22:52 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

fatih_bilgin
18 Nisan 2021 04:53 tarihinde gönderildi.

Teşekkür ediyorum, arkadaş biraz yavaş ama temiz iş çıkarıyor. Tavsiye ederim

mehmet83
11 Nisan 2021 21:22 tarihinde gönderildi.

gün hariç iyi