ebru25

İsim
: Ebru E.
Kayıt Tarihi
: 6 Şubat 2021
Son Giriş
: 4 ay


Hakkımda

22/12/1974 Konya Doğumluyum 18 yıldır turizm sektöründe Türkiye ve yurtdışında farklı otel ,acenta ve departmanlarda çalıştım. Gezmeyi araştırmayı öğrenmeyi ve aktarmayı seviyorum. Sanatın her alanında üretmek ve paylaşımlarda bulunmak daha geniş kitlelere hitap edebilmek yaşamımda ki en büyük hedefimdir. Yaşadığımız dünya içinde bütün canlıların yaşam haklarına eşdeğer oranda saygı duyarak farkındalık bilinci ile yaşamamız gerektiğini düşünüyorum. Kişisel gelişim,spritüel konularda ve seyahat -gezi rotası gibi konularda yazmaktan ayrıca keyif alıyorum , En kısa zamanda en güzel paylaşımlarda birlikte çalışmak dileğiyle. Her daim sağlık ve sevgiyle kalın.......


Fiyat Tarifesi: 3.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Turizm sektöründe çalışmamın da bana vermiş olduğu artı değerlerle birlikte turizm konusunda farklı güzellikteki pek çok yeri sizlere akıcı bir şekilde görsel resimlerle de renklendirerek gerçek anlamda bir gezi rotası hazırlayabilirim.

kelimeler hayat bulur coşar nehir olur nehirler de bir çağlayan olur.

Kişisel farkındalık ,spiritüel farkındalık,sağlık pek çok farklı konuda makale hazırlayabilirim araştırmacı ve öğrendiklerimi severek paylaşmak bana hem sevdiğim işi yapmama yardımcı olur hem de severek yaptığım işten para kazanmamı sağlar.

Makalelerinizin

Akıcı bir dil

Dikkatlle yazılmış bir dilbilgisi 

Özgün bir anlatımla

yazılacağından %100 emin olabilirsiniz en kısa zamanda güzel paylaşımlarda buluşmak üzere siparişlerinizi bekliyorum .

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

dsnxcf
2 Haziran 2021 09:12 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler.