• Giriş
  • Kayıt Ol

ebrar2000

İsim
: Ebrar Y.
Kayıt Tarihi
: 4 Aralık 2021
Son Giriş
: 3 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (5)


Hakkımda

Yaklaşık 2 sene önce aktif olarak içerik yazmaya başladım ancak ürettiğim içerikleri sunma fırsatım bugüne dek olmamıştı. Özgün içerikler üretmek ve araştırma yapmak benim için en büyük hobi kaynağı oldu. Kitap okumayı ve araştırma yapmayı çok sevdiğimden her bulduğum fırsatta öğrendiğim bilgileri kendi fikir süzgecimden geçirerek içeriğe dönüştürmek benim için çok heyecan verici bir uğraş. Sitenizle tanışmak benim için oldukça umut ve heyecan verici. Pek çok alanda içerik üretebileceğime inanıyorum. Önceliğim farklı, özgün, yazım ve imla kurallarına uygun kaliteli ve yaratıcı içerikler üretmek. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte güzel ve devamlı işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 12.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 Sizlerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda sizlere en uygun, özgün ve hızlı içerikler üretebileceğime inanıyorum. İçeriklerinizi hazırlarken kelimelerimi oldukça özenli ve yazım - imla kurallarına uygun seçiyorum. Bunun yanında alacağım makale siparişlerinizi de istenilen kriter ve ölçütlere göre değerlendirerek fikir süzgecimden geçirip, sizlere en kaliteli içerikleri sunmak için çalışacağım. 

Sizlere, Seo uyumlu ve tamamen özgün içerikler sunabilmek için buradayım. 

 Öğrendiğim içerik yazarlığı disiplini ile farklı ve hızlı içerik sunabilecek birini arıyorsanız sizler ile bunu deneyimlemeyi çok isterim.

Sipariş vermeden önce benimle iletişime geçerseniz, isteklerinizi daha iyi anlamama ve ayrıntılı bilgi alabilmeme yardımcı olmuş olursunuz.

Şimdiden teşekkür ederim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net