• Giriş
  • Kayıt Ol

ebralya

İsim
: Ebra M.
Kayıt Tarihi
: 31 Mart 2019
Son Giriş
: 4 yıl


Hakkımda

Evliyim,on bir yıllık anneyim bir kızım var. Emekli değilim ama seneye bu zamanlar olma ihtimali olan durumdayım EYT’liyim. Meslek Yüksek Okulu Mezunuyum ama işimi hiç yapmadım aslen İnşaat Teknikeriyim.Aktif çalışırken son olarak, şu anda olmayan bir TV kanalı Bilgiişlem bölümünde çalışıyordum;İş tanımım departmanda yöneticilik ve yazılım programlarına destek şeklindeydi. Kızım doğduktan sonra ,arayışıma uygun bir iş bulamayınca tesadüfen eski bir arkadaşımın Ses Castı Ajansında homeoffice olarak çalışmaya olmaya başladım ve halen devam ediyorum. Gün içinde genel olarak; ev işleri yaparım,ihtiyacı olursa kızıma derslerinde yardımcı olmaya çalışırım,online medyaya bir göz gezdirir,twittera bakarım her gün mutlaka kitap okurum. Nitelikli eğitimlere katılmaya çalışırım.A1-A2 ve B1 seviye İngilizce kursu,blog sayfa yapımı,direksiyon öğretmenliği ve online içerik editörlüğü-Sertaç Dalgalıdere son olarak aldığım sertifikalı eğitimlerdir.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"ebralya" Örnek İçerikleri

  • Yabancı Dil Eğitimi

Hizmet Açıklaması

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile online içerik editörlüğü eğitimini aldım.Bu işi,derste öğrendiğim  SEO kuralları ve kültürel birikimim ile kolaylıkla yapacağıma inanıyorum.

Kitap ,dergi okumayı hergün düzenli yaparım.Akıllı telefonumu bir kütüphane gibi kullanırım.Ayda en az bir kere tiyatroya giderim.İlgimi çeken konser ve filmlere gitmeye çalışır,gündemi takip ederim.Bazı online platformlardaki dizileri takip etmeye çalışırım.

Yürüyüş yapmayı ve yürürken de müzik dinlemeyi çok severim.Tv lerde beğeneceğim bir dizi olursa düzenli  izlerim yoksa sadece arada bakarım.Radyo dinlemekten  çok hoşlanırım.Voleybol,basketbol karşılaşmalarını severek gerek Tv den gerekse salonlardan izlemeyi severim.Hafta sonları düzenli olarak yüzerim.

Brief doğru verildiğinde Düzenli ve disiplinli çalışır gereken işi gerektiği gibi yerine getiririm.

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net