duyguyayla

İsim
: Duygu Y.
Kayıt Tarihi
: 17 Ocak 2019
Son Giriş
: 9 ay


Hakkımda

Uzun senelerdir makale-içerik yazarlığı yapıyorum. 1000'e yakın yayınlanmış makalem var. Ayrıca eğitimciyim. Bu sebeple dil bilgisi kurallarına, meslek etiğime ve Microsoft Office kullanımı hakkında da son derece titiz ve profesyonelim. Karşılıklı memnuniyeti sağlayarak ve sabit tutarak devamlı birlikte çalışmaktan yanayım. Teslim zamanı, %100 özgünlük ve kalite konusunda garanti veririm. Tamamen sipariş isteğinin özellik detaylarını dikkate alarak talebi görsel içeriğe dönüştürürüm.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Asla atlamayacak olduğum noktalar; teslim tarihi, kalite ve %100 özgünlük. Adet miktarı fazla siparişlerde ön ödeme talep edebilirim. Tüm siparişler sıralanan içerik özelliklerine göre hazırlanır ve teslim saati beklenmeden teslim edilir. 

Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.