duyguko

İsim
: Duygu K.
Kayıt Tarihi
: 14 Haziran 2020
Son Giriş
: 4 hafta


Hakkımda

Merhaba, 2007 yılından bu yana web odaklı yazılı içerikler üretmekteyim. Blogcu ve Blogspot mecralarında başlayan metin yazarlığı serüvenime, kendi hobilerim ve hayatım üzerine yazdığım yazılar ile başladım. Geçen yıllar ile birlikte edindiğim tecrübe sayesinde hobi olarak başlayan süreç, bir süre sonra kendi işime evrildi. 5 yıldır web sitelere profesyonel olarak, ihtiyaçlar dahilinde metin yazarlığı yapmaktayım.


Fiyat Tarifesi: 3.90 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba, 2007 yılından bu yana web odaklı yazılı içerikler üretmekteyim. Blogcu ve Blogspot mecralarında başlayan metin yazarlığı serüvenime, kendi hobilerim ve hayatım üzerine yazdığım yazılar ile başladım. Geçen yıllar ile birlikte edindiğim tecrübe sayesinde "hobi" olarak başlayan süreç, bir süre sonra kendi işime evrildi.

Profesyonel olarak beş yıldır web odaklı projelere, ihtiyaçlar dahilinde birçok farklı konuda metin yazarlığı hizmeti verdim. 

---------------------------

Web sayfanız için oluşturacağım makaleleri Google LSI (Latent Semantic Indexing) algoritması ve SEO kurallarına uygun olarak hazırlamaktayım. Web sayfanız bu sayede Google tarafında otorite kazanacak ve yine bu sayede, rakiplerinize göre üst sıralarda yer almanızı sağlayacaktır. 

Yaptığım işi severek yapmak bir numaralı önceliğimdir. Hemen hemen her konuda, ihtiyacınız doğrultusunda içerikler üretebilirim; bahis ve politika konu başlıklı içerikler hariç. Lütfen kişisel algılamayın, sevmiyorum. :)

Siparişinizi yoğunluk ihtimalini de göze alarak en geç 2 veya 3 iş günü içinde teslim edebileceğimi söyleyebilirim.  Sipariş vermeden önce benimle iletişime geçebilirsiniz.

Ek olarak, İngilizce-Türkçe çeviri siparişleriniz için de hizmet verebilirim. 

Görüşmek dileğiyle, sevgiler...

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(4)

emre1861
18 Aralık 2020 13:43 tarihinde gönderildi.

Elinize sağlık,çok teşekkürler.

ismailbayar95
21 Aralık 2020 16:31 tarihinde gönderildi.

Emeğiniza sağlık, hızlı teslimat için teşekkürler

ismailbayar95
28 Aralık 2020 11:50 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

ismailbayar95
28 Aralık 2020 11:50 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler