duygubulum

İsim
: Duygu B.
Kayıt Tarihi
: 26 Kasım 2020
Son Giriş
: 2 hafta


Hakkımda

Merhaba ben Duygu, Afyon Kocatepe Üniversitesi İ.İ.B.F maliye mezunuyum. Şu anda özel bir şirkette Muhasebe Sorumlusu olarak görev yapmaktayım. Tez yazarken fark ettiğim yazı yazma yeteneğim ortaya çıktı. Sinema, dizi, bakım önerileri, farklı yemek tarifleri ve gündemi takip eden konularla ilgili yazılarımı da siz değerli içerik.net üyeleri ile paylaşmak isterim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Benden isteyeceğiniz içerikler hakkında sizlere özgün içerikli yazılar üretebilirim. Sizlerden ricam sipariş vermeden önce içeriğiniz hakkında bana tamamen net bilgiler vermeniz. Ne kadar çok detaylı bilgi verirseniz benden istemiş olduğunuz içerik hakkında sizlerin isteklerini daha çabuk karşılayabilirim. Verdiğiniz kriter ve siparişler doğrultusunda sizlere özgün içerikli yazılar üretmekteyim. Fakat zaman zaman yoğun olduğum dönemler sebebiyle aksaklıklar yaşanmasını istemem. Bu nedenle sipariş öncesinde bana sipariş hakkında detay iletmenizi ve uygunluk durumumu kontrol etmenizi rica ediyorum. 

Makalelerim % 100 özgün içerikte olmaktadır. Uygun anahtar kelimelerle, yazım kurallarına uyarak sizlerin memnun kalmasını sağlayabilirim.

Saygı ve anlayış doğrultusunda gerçekleştireceğimiz her işin başarıya ulaşacağına inanıyor, iş birliklerimiz için sabırsızlanıyorum


Mesleğimin de bana katmış olduğu iş disiplini ve zamanı doğru kullanma konusunda oldukça başarılıyım. Sizde tam zamanın da vermiş olduğunuz siparişleri teslim almak isterseniz birlikte çok güzel işler yapabiliriz.


Sağlıkla kalın.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (2)

burakaydin
16 Aralık 2020 19:29 tarihinde gönderildi.

Gayet Güzel. Herkese Tavsiye Ediyorum.

seref
8 Aralık 2020 00:03 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler