• Giriş
  • Kayıt Ol

dtsametkeskin

İsim
: Abdulsamet K.
Kayıt Tarihi
: 22 Kasım 2021
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Merhabalar. Yazarlığa olan ilgimin küçük yaşlardan başlaması ve lisede de bunun üzerine koyarak devam etmem beni bu konuda iş yapmaya heveslendiren başlıca etkenlerden. Bölümüm gereği diş hekimliği, ağız sağlığı konularında bilgi birikimim, araştırmalarım ve çalışmalarım sizlere yardımcı olabileceğim başlıca konular. İngilizce seviyemin (c1) çeviriler yapmaya yeterli olduğunu düşünüyorum. Bunların dışında futbola olan tutkum, baba mesleğim olan ve içinde büyüdüğüm diyebileceğim marangozluk, ve hayatımın son dört yılını adadığım doğa sporları (kamp, balık avı, dağ tırmanışları vs.) konularında da kendimce kalem oynatabileceğimi düşünüyorum. Siz değerli üyelere elimden geldiğince yardımcı olabilmek beni mutlu edecektir.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Prensibim tamamen sizin fikirlerinizi yazıya dökebilmek ve bu konuda, istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyisini ortaya koymak. Tamamen özgün, seo uyumlu içeriklerinizi üretmek için burdayım. İlgi çekme ve okunurluğu arttırma konusunda yeterli birikime sahibim. 

Planlı, programlı ve disiplinli ve her konuda size yardımcı olabilecek birini arıyorsanız bu süreci birlikte ve en iyi şekilde halledebiliriz. 

Güzel bir içerik ortaya koymak sizlere daha fazla ziyaretçi, takipçi kazandırmakla kalmaz bu kazanımlarınızın kalıcı olmasını ve her geçen gün üstüne koymanızı sağlar.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net