dorukpasa

İsim
: Merve K.
Kayıt Tarihi
: 24 Ekim 2020
Son Giriş
: 1 ay


Hakkımda

1 Kasım 2001 yılında Trabzon’da doğdum. 2019 yılında liseden mezun oldum. Şu an da Bartın Üniversitesi’nde sınıf öğretmenliği 1.sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi’nde yönetim bilişim sistemleri 1.sınıf öğrencisiyim(açıktan). Yazmaya 2012 yılında başladım. Kitabım Gökyüzümün Karanlığı’nı 2020 Haziran’da bastırdım. O zamandan beri profesyonel olarak çeşitli firmalara freelancer olarak metin yazarlığı ve her türlü seslendirme işleri yapıyorum.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Verdiğiniz kelime sayısına göre işlerin teslim süreleri belirleniyor 800 kelimeye kadar olan bütün işler ortalama olarak 1 gün içinde teslim edilir. Tabii ki oluşan iş yoğunluğuna göre 2 gün de olabilir. Lakin sizin için elimden gelen en kısa sürede işleri teslim ediyorum. İşleyiş nasıl oluyor şimdi onları anlatacağım:

İlk olarak verilen konu hakkında detaylı olarak araştırma yapılır, daha sonra ise yapılan araştırmalar sonucunda oluşturulan anahtar kelimeler doğrultusunda iş yapılır. İş bittikten sonra ise tekrardan gözden geçirilir. Hatalar giderilir ve son düzenlemeler yapıldıktan sonra verilen iş teslim edilir. Temiz, güvenli, kaliteli ve ekonomik bir iş için bana ulaşabilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
CV - Önyazı
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.