• Giriş
  • Kayıt Ol

diyar3

İsim
: Diyar F.
Kayıt Tarihi
: 24 Mayıs 2023
Son Giriş
: 12 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Freud hakkında bir yazı okuduktan sonra psikolojiye olan ilgim bir anda ağır bir şekilde oluşmaya başladı . Bu konuda kitaplar , yazılar ve makaleler okumaya başladım. Bu da bana kendim ve insanlar hakkında tarif edilemez bilgiler verdi. Birçok noktada beynimin kilidini açtı diyebilirim. Aslında bilime olan merakımı tetikledi de diyebiliriz. Kısacası özellikle psikoloji başta olmak üzere insanlar üzerinde etkili bir yazı , içerik veya makale konusunda size fazlasıyla yardımcı olabileceğime inanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstediğiniz konu hakkında özellikle insanlar üzerinde etkili bir çalışma isterseniz bana her zaman danışabilirsiniz. İsteğinize göre açık ve sade ; isteğinize göre karmaşık , etkili ve bilimsel temelli içerikler üretebilirim. Genel anlamda paragraflar şeklinde yazı yazmayı tercih ediyorum. Bu da istenilen konuda daha rahat hareket etmemi ve konuyu daha iyi bir şekilde iletmemi sağlıyor. 

Beni tercih etmenizi sağlayacak şey ise araştırmaktan keyif almam ve bilgi birikimime güvenmemden kaynaklanacak. Böylelikle istediğiniz konuda hem kendim yeni bir şeyler öğrenmekten keyif alacağım hem de sizin istediğinizi almış bir şekilde burdan ayrılmanızı sağlayarak kendi işimi de daha sürdürülebilir hale getireceğim.

Benim size verebileceğim en temel şeyler ise kaliteli özgün ve etkileyici içerikler ve yazılar olacaktır bunun sizin de hiyap ettiğiniz kişi ve kişiler üzerinde saygınlığınızı ve paralelinde kalitenizi arttıracaktır.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net