dilrubat

İsim
: Dilruba T.
Kayıt Tarihi
: 29 Haziran 2018
Son Giriş
: 6 saat


Hakkımda

Sanat Tarihi ve arkeoloji bölümü mezunuyum, kendime ait bir sitede uzun zamandır yazılarımı paylaşıyorum bunun yanı sıra bu tarz içerik satışı platformlarında da makale satışları yapıyorum. İlgi çekici içerikler, kişisel bakım ve blog içerikleri uzman olduğum konular arasında. Özellikle kişisel bakım konusunda bir çok sertifikaya sahibim bu yüzden en doğru bilgileri okuyuculara olabildiğince yalın aktarabileceğimi düşünüyorum. Sitem de de blog içerikleri ürün tanıtımı ve incelemelerini yapıyorum. İstediğiniz makaleleri sizin istekleriniz üzerine en doğru, yalın ve hızlı bir şekilde tamamlamaya özen gösteriyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.20 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Verdiğiniz siparişleri olabildiğince hızlı ve anlaşılır yazmak birinci önceliğim. İyi bir yazarın kendini tekrar eden cümlelerden, kelime kalabalıklığından uzak durması gerektiğine inanıyorum bu sebeple verilmiş olan bilgiyi okuyuculara en yalın ve anlaşılır şekilde aktarmayı tercih ediyorum. Sipariş veren kişilerden tek istediğim en net bilgileri vererek siparişin oluşumunu kolaylaştırması. Sipariş veren kişi ile iletişim halinde olmak benim için oldukça önemli. Her iki tarafın birbirini en iyi şekilde anlayarak memnun kalacağı bir iş yapılması gerektiğine inanıyorum. Yazdığım makalelerde eksik olması durumunda revize işlemini de en kısa sürede tamamlayabilirim.

Uzun zamandır içerik üretmemden kaynaklı yazı yazma konusun da oldukça sabırlı biriyim. Araştırma yaparak yazmayı, yazarken öğrenmeyi seviyorum bu sebeple bunu sadece bir iş olarak değil kendimi geliştirmek için de bir araç olarak görüyorum. Her ne kadar bu site de yeni olsam da çok uzun zamandır yazarlık yapıyorum.
6 Yıldır tarafıma ait olan bir sitede yazılarımı paylaşıyorum, bunun yanı sıra 5 yıldır farklı birçok sitede içerik üreticiliği yapmaktayım. Okul hayatım boyunca birçok farklı dergi ve gazetede gönüllü olarak çalışarak kendimi geliştirmeyi amaçladım. Sanat tarihi ve Arkeoloji bölümü mezunuyum, kişisel bakım konusun da bir çok sertifikam bulunuyor. Dilerim sizlerle de en iyi şekilde çalışabiliriz.

SİZLER İÇİN SİTE TASARIMI YAPABİLİR, SIFIRDAN SİTE AÇABİLİRİM. DETAYLI BİLGİ VE ÜCRET İÇİN MESAJ ATABİLİRSİNİZ.

NOT: SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE UYGUNLUK DURUMUNU ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (175)

pinar_
23 Haziran 2021 17:37 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

pinar_
23 Haziran 2021 17:36 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

pinar_
23 Haziran 2021 17:35 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

cyberprens
17 Mart 2021 20:16 tarihinde gönderildi.

her zamanki gibi kaliteli yazılar.

cyberprens
8 Mart 2021 18:46 tarihinde gönderildi.

Her zaman çalışıyoruz.