dilge

İsim
: Dilge A.
Kayıt Tarihi
: 28 Ocak 2021
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Okulumun uzaktan eğitimle devam etmesi sonucunda oldukça fazla boş vaktim oluştu. Bu vakti hem kendi alanımda kendimi geliştirmeye devam ederek hem de spor, yazarlık gibi konularda kendimi geliştirmek için kullanıyorum. Üniversiteye başladığım sezondan itibaren deneyim kazanmak için her sezon turizm sektöründe çalışmaya başladım. Hayatımın her döneminde benimle beraber olan bir hayvan dostum olmuştur. Şu an için de 3 tane kediyle beraber yaşıyorum. Sadece kendi evimde değil sokaktaki diğer hayvanlar için de elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Yoga ve fitness ile ilgileniyorum. 6 seneden uzun bir süredir vejetaryen besleniyorum ve vegan beslenmeyi de çok seviyorum. Hayatımın bir döneminde uzunca bir süre boyunca voleybol oynadım fakat rahatsızlıklarımın oluşmasıyla bırakmak zorunda kaldım. Hayatımdan kısaca bir özet bu şekilde. Sizde kendinizi bana yakın hissederseniz beraber çalışmaktan büyük mutluluk duyarım.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Karşılıklı iletişim sayesinde istediğiniz konu ile ilgili, detaylı araştırmalar yaparak içeriklerinizi üretebilirim. Araştırmak, yeni konular öğrenmek, kendimi geliştirmek beni her zaman heyecanlandırmıştır. Eğitim hayatımın uzaktan devam etmesiyle araştırmak ve talep ettiğiniz içerikleri yapabilmek için geniş bir vaktim bulunuyor. Bu sebeple birbirinden farklı konular hakkında gerekli araştırmayı yapabilmek, bu araştırmaları yalın, yormayan, anlaşılabilir bir şekilde istediğiniz biçime sokmak için gerekli çalışmaları yapabilirim.

İçeriklerimde dikkat ettiğim en önemli konu, doğru bilgiler ışığında, SEO uyumlu, özgün bir yazı olmasıdır. Dil bilgisine, imla kurallarına uygun şekilde yazmak için büyük dikkat gösteririm. 

İçeriğinizin başarılı olabilmesini istiyorsak iş birliği içerisinde olmalıyız. Belirtmek isterseniz fikirlerinize, kullanılmasını istediğiniz anahtar kelimelere, başlık ve alt başlık fikirlerinize, iç ve dış bağlantı önerilerinize her zaman açığım ve bunlara dikkat ederek bir yazı düzenleyebilirim. Kararsız olduğunuz konularda ise büyük bir titizlikle yapacağım araştırmalar sonucu sizi memnun edeceğime emin olabilirsiniz. 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.