dilekguner

İsim
: Dilek G.
Kayıt Tarihi
: 8 Temmuz 2020
Son Giriş
: 1 ay


Hakkımda

Trakya Üniversitesi Anestezi Teknikerliği bölümünden 2014 yılında mezun oldum. 6 yıldır aktif çalışıyorum. Sağlık, spor, beslenme, gezi, yeme-içme konularında kendime güveniyorum ve bunun yanında çeşitli konularda da yazabilirim. İngilizce çeviri hizmeti de verebilirim. Yazdığım konularda araştırma yaparak, öğrenme anlamında kendime de katkı sağlamak benim için çok önemli. Önceden de yazıyordum, şimdi sıra icerik.net sayesinde değerli üyelerle paylaşmaya geldi.


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Trakya Üniversitesi Anestezi Teknikerliği bölümünden 2014 yılında mezun oldum. 6 yıldır aktif çalışıyorum.  Burada yazmaya yeni başlasam da başka içerik sayfalarında daha önceden de yazıyordum.

  Sanat, spor, gezi, yeme-içme gibi çeşitli konularla ilgiliyim.Bunun yanında  yeni yerler keşfetmek ve bu yerleri yorumlamaktan keyif alıyorum. Aynı zamanda İngilizce çeviriler de yapabilirim.

SEO uyumlu makalelerinizi kısa sürede, kurallara uygun ve özgün şekilde yazacağımdan şüpheniz olmasın.

İçerik siparişlerinizde detayları baştan ayrıntılı şekilde iletirseniz hem sizin hem benim açımdan daha verimli bir süreç geçireceğimizden eminim. İçerikleri zamanında ve isteklerinizi tam anlamıyla karşılayacak bir içerik yazarı arıyorsanız bu süreçte her türlü konuda yanınızdayım. Hem bildiklerimi hem de araştırmalarımı sizlerle paylaşmak en büyük hobim olacak. İçerik yazarlığına 2020 yılında başlasam da bunun öncesinde de yazmak benim için bir zevkti, sıra paylaşmaya geldi.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

kaancanturk
18 Temmuz 2020 05:00 tarihinde gönderildi.

Makale Alındı +++