• Giriş
  • Kayıt Ol

dilekgg

İsim
: Dilek G.
Kayıt Tarihi
: 3 Mart 2019
Son Giriş
: 5 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Anadolu üniversitesi Seramik Bölümü mezunuyum. 15 yıllık çalışma hayatından sonra Makale yazarlığı yapmaya başladım. Orta derecede İngilizce biliyorum. Microsoft ofis programlarını profesyonel olarak kullanıyorum. Bir bilişim firmasında ofis yöneticiliği, aynı zamanda site tasarımı yaptım. Aynı firmada E ticaret eğitimimi tamamlayarak sertifikamı aldım. Özel dershanelerde eğitim danışmanlığı ve öğretmenlik yaptım. 7 yıldır makale yazarlığı yapıyorum. Bu işe yönelme nedenim okumayı, araştırmayı ve yazmayı seviyorum. Evimde esnek çalışma saatlerimin olması da çok daha verimli çalışmamı sağlamaktadır.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"dilekgg" Örnek İçerikleri

  • Yatırım Amaçlı Alınan Gayrimenkulde Nelere Dikkat Edilmelidir

Hizmet Açıklaması

Öğrenmeye ve gelişime açık, teknolojiye meraklı ve yakından takip eden biriyim. Mesleğim gereği çalıştığım projelerde her zaman görsellik ve sanatsal bakışa önem veririm. İşi zamanında bitirmek benim için oldukça önemlidir. Araştırmacıyım. Araştırmalarıma özgün fikirlerimi, iş verenin istediği doğrultuda aktarmaya önem veririm. Yaklaşık 7 yıldır SEO uyumlu makale yazarlığı yapmaktayım. 

Blog makaleleri, kurumsal firmaların internet sitesi içerikleri, Ürün tanıtım makaleleri yazıyorum. İnternet üzerinde bine yakın makalem yayınlanmış durumdadır. Farklı kategoride örnek makalelerimi ekte gönderiyorum. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net