dilek12

İsim
: Dilek D.
Kayıt Tarihi
: 15 Aralık 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Ev hanımıyım.Kendimce iyi bir okuyucu ,dinleyici ve gözlemciyim.Uzun süredir kafamın içinde yazıyorum aslında neden bunları insanlarla paylaşmayayım düşüncelere kağıda dökmeyeyim dedim.Özellikle güncel konular, tarih ,edebiyat, televizyon programları,moda üzerine içerik üretmekten yorumlamaktan keyif alıyorum. Blog içerikleri, Web Sitesi,tanıtım yazısı ,yorum değerlendirme türlerinde kendime çok güveniyorum.Umarım ki sizlerle birlikte iyi işler yapar memnun ederim.


Fiyat Tarifesi: 5.10 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstediğiniz türde içerik istediğiniz zamanda yazabilirim.Hayatın her alanında yorum ve görüşüm var.Bu konuda kendime çok güvenirim.Tabi bunları yapmam için sizden ricam ne istediğiniz konusunda baştan sona beni net aydınlatmanız bütün bilgileri net ulaştırmanız kendime özgü içerik üretebilirim.Kendime has yorumlama stilim dikkat çekici olacaktır.

Neden ben?

Sahip olduğum disiplin ve program.İşimi bastan savma yapmaya sevmem bitsin diye bir işi yapmam.Mükemmelliyetçi bir yapım var.Bu işe sırf kazanmak için bakmayanlardanım yazmayı seviyorum.Kendimce rahatlama stilim hayata karşı belkide budur bilmiyorum yazdıkça gördükçe daha fazla yorumlayıp yazmak isteği geliyor.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.