• Giriş
  • Kayıt Ol

dilaraozdemir

İsim
: Dilara Ö.
Kayıt Tarihi
: 29 Temmuz 2022
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar
Hazır Makalesi (2)


Hakkımda

Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunuyum. Okumayı, araştırmayı ve kendimi geliştirmeyi seviyorum. Yararım olabilecek konularda insanlara yardımda bulunup yanlarında olmak beni rahatlatan hususlar arasındadır. Yazmak kendimi geliştireceği gibi size yardımda bulunmakta en büyük hobim olacaktır. Gerek okuldaki projelerden gerek kendi araştırmalarım sonucu oluşturduğum derlemelerden makale yazmaya alışığım.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak özgün ve seo uyumlu içerikleri üretebilirim. Siparizlerinizi açık bir şekilde tüm detaylarıyla iletmeniz dahilinde yazım taleplerinizi size uygun bir biçimde gerçekleştirebilirim. Fazklı yazım taleplerinize uyum sağlayıp istediğiniz yöntemler içeriği size sunabilirim.Özgün olan, seo kuralarına uygunluk sayesinde okuyucu kitlenizi aktif tutup, sitenizi güçlü kılan yazılar üretmekteyim.

Sağlık bilimi alanında özellikle fizyoterapi içeriğinde hizmet sunmak isterim. Diğer alanlarda da hizmetlerimi yürütmekteyim. Okumayı ve araştırmayı sevdiğimden dolayı her konuya adapte olabilmekteyim.

Sizlere yardımda bulunmakta en büyük hobim olacaktır. Gerek okuldaki projelerden gerek kendi araştırmalarım sonucu oluşturduğum derlemelerden makale yazmaya alışığım. Bu sayede isteklerinizi yerine getirmekte zarlanmayacağım. 

Yazılarımda paragrafları kullanmaya, özgün olmaya, anahtar kelimelere ve ana fikre uygun metin çıkarmaya özen göstermekteyim. Bu sayede yazılarda okunabilirliği arttırmakta ve dikkati çekmeye yardımcı olmaktayım.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net